Połącz się z nami

Adam Zdrójkowski pokazał brata bliźniaka! Zobacz jak się zmienili! Podobni?

Z życia gwiazd

Adam Zdrójkowski pokazał brata bliźniaka! Zobacz jak się zmienili! Podobni?

Nie każdy chyba wie, że tak popularny dzisiaj aktor młodego pokolenia, Adam Zdrójkowski ma brata bliźniaka. Chociaż swojego czasu ciężko było nam ich rozróżnić, to jednak z biegiem lat różnica zrobiła się ogromna, a oni nie wyglądają już tak samo! Zobaczcie ich wspólne zdjęcie!

Media ostatnimi czasy rozpisują się na temat jednego z braci Zdrójkowskich, a głównym wątkiem jest jego związek z Wiktorią Gąsiewską, która gra razem z nim w serialu. Razem ze swoją ukochaną wzięli również udział w tanecznym show „Dance, Dance, Dance”, który wygrali!

Adam Zdrójkowski, który swoją popularność zawdzięcza roli Kuby, w przez wszystkich uwielbianym serialu „Rodzinka.pl”, nie dawno pokazał na swoim profilu w mediach społecznościowych swojego brata bliźniaka. Przypomniał on swoim fanom o bracie, który jest na pewno ważną osobą w jego życiu. Dwaj bracia, swojego czasu byli niemal identyczni, a swoje pierwsze kroki w show-biznesie stawiali w serialu „Rodzina zastępcza”. Ciekawostka jest również to, że w tym samym serialu grała obecna dziewczyna Adama, Wiktoria!

Jednak teraz gdy stali się młodymi mężczyznami, różnica ich wyglądu diametralnie się pomiędzy nimi zwiększyła i teraz bez problemu możemy odróżnić ich od siebie.

Ich fani od razu to zauważyli, że panowie nie wyglądają już na słodkich chłopczyków z burzą loków na głowie.

„Coś tam macie w twarzy podobnego, ale bez przesady… Na bliźniaków nie wyglądacie”, „Jak byliście mali, to byliście bardzo podobni w tych loczkach”– piszą pod zdjęciem obserwatorzy profilu Adama.

Czym teraz zajmuje się jego brat bliźniak?
Kuba, bo tak ma na imię brat Adama, kiedyś również występował w serialach i filmach. Jednak najwidoczniej wybrał całkiem inną drogę i teraz na próżno go szukać na naszych ekranach. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza przede wszystkim swojej aktywności w internecie, gdzie możemy zobaczyć jego zdjęcia z różnych podróży oraz spotkań z rówieśnikami.

Adam zamieścił na swoim Instagramie wspólne zdjęcie z bratem, gdzie wybrali się na galę FAME MMA do łódzkiej Atlas Areny. I właśnie po tym również zdjęciu, możemy zobaczyć jak z biegiem czasu panowie się zmienili, wydorośleli i zmężnieli.

Też uważacie, że bracia Zdrójkowscy nie są do siebie wcale podobni?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry