Adam ze „ŚOPW” oświadczył się swojej partnerce! Każda kobieta marzy o takich zaręczynach! [ZDJĘCIA]

16 listopada 2020
Przez: : M.J

Widzowie, którzy śledzą losy uczestników z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” na pewno pamiętają Adama. Mężczyzna wzbudził wiele kontrowersji biorąc udział w programie i pomimo, że nie zdecydował się kontynuacje swojego małżeństwa, to układa swoje życie na nowo! Adam ze „ŚOPW” oświadczył się swojej partnerce, a romantycznymi zdjęciami pochwalił się na Instagramie! Zobaczcie!

Czwarta edycja jednego z najbardziej kontrowersyjnych programów dobiegła już końca, jednak nadal fani tego formatu interesują się życiem uczestników. Przypomnijmy, że eksperci na podstawie zgłoszeń, ankiet i rozmów dobierają w pary nieznanych sobie ludzi, które poznają się dopiero w dniu swojego ślubu. Ten format od lat wzbudza ogromne zainteresowanie wśród widzów, a jednym z najbardziej charakterystycznych uczestników był Adam.

Asia z Adamem, którzy wzięli ślub przed kamerami nie potrafili stworzyć udanej relacji. O ile dziewczyna chciała jeszcze ratować małżeństwo, to Adam jasno dał jej do zrozumienia, że nie widzi dla nich przyszłości. Pod koniec września Asia poinformowała na swoim profilu w mediach społecznościowych, że jest już po rozwodzie, a teraz wszystko wskazuje na to, że Adam po raz kolejny szykuje się do zawarcia związku małżeńskiego!

Zobaczcie, jak wyglądały zaręczyny!

Adam ze „ŚOPW” oświadczył się swojej partnerce!

Przypomnijmy, że Adam 19 czerwca tego roku został po raz pierwszy tatą, a teraz postanowił pójść jeszcze krok dalej.

Na swoim Instagramie opublikował zdjęcia i wyznał miłość swojej partnerce. Co więcej, możemy również zobaczyć pierścionek zaręczynowy na jaki się zdecydował:

„No stało się…Powiedziala Tak❤❤❤duma, szczęście…brak słów do opisania. Jedno jest pewne Kocham ją i tak już do końca razem❣💞💞❤”

https://www.instagram.com/p/CHjEwa3APRo/
Adam ze „ŚOPW” oświadczył się swojej partnerce!

Pod postem mężczyzny pojawiło się wiele gratulacji od internautów. Mnóstwo osób zwróciło uwagę na romantyczną oprawę, o którą postarał się Adam, aby ten moment był wyjątkowy:

„😮❤️❤️❤️😍łał, ale dużo pracy,czasu serca 🔥❤️❤️”
„Bardzo tobie gratuluję. Życzę powodzenia.😘👏💕”
„Gratulacje ❤️”

Pomimo wcześniejszych niepowodzeń w życiu prywatnym Adama, wszystko wskazuje na to, że jest on teraz szczęśliwy!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej