Adrian Dudek: [wiek, walki, KSW, Instagram]

22 kwietnia 2021
Przez: : KS

Adrian Dudek to jeden z zawodników mieszanych sportów walki, którego wszyscy fani tej dyscypliny sportowej będą mieli okazję obejrzeć już podczas gali KSW 60. Mimo, że na walkę zgodził się niedługo przed galą, możemy być pewni, że pokaże się z jak najlepszej strony. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Adrian Dudek: wiek

Niewątpliwie, widzowie , którzy zdecydują się obejrzeć galę KSW 60, będą chcieli dowiedzieć się, ile ma lat oraz skąd pochodzi Dudek, który po raz pierwszy zawalczy w jednej z najlepszych federacji mieszanych sportów walki w całej Europie. Niestety, okazuje się, że w sieci na próżno szukać informacji o wielu sportowca. Wiadomo natomiast, że na co dzień trenuje w klubie DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała.

Zobacz także: Co wiemy o Aleksandrze Roli?

Adrian Dudek: walki

Okazuje się, że Dudek na swoim koncie ma już tytuł jednego z najlepiej i najszybciej nokautujących zawodników MMA w Polsce. Najszybciej swojego przeciwnika pokonał w zaledwie 7 sekund. Trzeba przyznać, że ten czas robi naprawdę duże wrażenie. Bilans jego walk na chwilę obecną wykazuje 5 wygranych, z czego aż 4 już w pierwszej rundzie i 1 pojedynek, kiedy zmuszony był uznać wyższość przeciwnika. Reprezentant klubu z Bielska-Białej walczy w wadze kategorii średniej.

Adrian Dudek: KSW

Występ Adriana podczas gali KSW 60 będzie jednocześnie jego pierwszym starciem w oktagonie najbardziej znanej federacji mieszanych sztuk walki w Polsce. Jego przeciwnikiem będzie Aleksandar Ilić. Sportowiec ten 24 kwietnia 2021 roku zaprezentuje się na gali KSW już po raz czwarty. Co ciekawe, pierwotnie walkę miał stoczyć z Tomaszem Jakubcem. Niestety, ich pojedynek nie mógł dojść do skutku z uwagi na chorobę Polaka. Jednakże, możemy być pewni, że panowie w ringu dadzą z siebie wszystko.

Debiut Adriana Dudka na gali KSW odbędzie się już 24 kwietnia 2021 roku

Adrian Dudek: Instagram

Zawodnik MMA prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @adriandudek_mma. Aktualnie, jego aktywność śledzi tam niespełna 5 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej