Adrian Polak: [wiek, Fame MMA, Instagram]

13 grudnia 2019
Przez: : KS

Adrian Polak to jeden z youtuberów, który postanowił spróbować swoich sił na galach Fame MMA, które mogą pochwalić się coraz większą popularnością. Chłopak znany głównie z sieci i serwisów społecznościowych radzi sobie tam całkiem dobrze. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jego temat, koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Adrian Polak: wiek

Adrian Polański ma dopiero 23 lata, mimo to może pochwalić się licznym gronem fanów. Sportem interesuje się już od dłuższego czasu, jednakże popularność zdobył głównie poprzez obecność w mediach społecznościowych. Co więcej, prowadzi również kanał na Youtube, który subskrybuje zaskakująco duża liczba osób.

Adrian Polak: Fame MMA

Chłopak jest jednym z zawodników federacji Fame MMA, którzy wzięli udział w niemalże wszystkich dotychczasowych galach. Założyciele federacji mogą liczyć na jego zaangażowanie, ponieważ nie boi się nawet zakontraktowania walki, jeśli któryś zawodnik nie będzie w odpowiedniej dyspozycji. Tak stało się podczas Fame MMA 3, kiedy to Dawid Ambro Ambroziak wypadł z karty walk. Polak zgodził się go zastąpić i stanąć w oktagonie naprzeciw Kasjusza Don Kasjo Życińskiego. Ostatecznie, sędziowie nie jednogłośnie zadecydowali, że to właśnie youtuber miał przewagę nad przeciwnikiem. Walka nie obeszła się bez echa, ponieważ Życiński podczas swojej wypowiedzi wyzna, że czuje się oszukany i zlekceważony wynikiem.

Zobacz także: Co wiemy o Maćku Szewcu Szewczyku?

Już 14 grudnia 2019 roku, wszyscy fani Fame MMA będą mogli obejrzeć galę Fame MMA UK, na której w walce wieczoru zmierzy się dwóch Polaków. Tym razem to w Newcastle zorganizowano sparingi celebrytów. Na deser, w ostatnim pojedynku ujrzymy Adriana Polańskiego i Dawida Malczyńskiego. Ta dwójka miała już okazję konkurować ze sobą podczas Fame MMA 2, które odbyło się ponad rok temu. Wtedy górą był pierwszy z nich. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już niebawem!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Adrian Polak: Instagram

Zawodnik Fame MMA prowadzi swój profil na Youtube pod nazwą @adrianpolak. Jego aktywność obserwuje już ponad 393 tysiące użytkowników. To właśnie tam regularnie zamieszcza zdjęcia z treningów oraz swojego życia prywatnego.

Źródło: Instagram Adriana Polaka

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz