Adriana Kalska pozuje z ciążowym brzuszkiem! Fani oniemieli…

15 czerwca 2022
Przez: : M.J

To zdjęcie wywołało prawdziwe poruszenie w mediach społecznościowych. Adriana Kalska zaskoczyła wszystkich internautów publikując zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem. Coś jest na rzeczy?

Rozstanie Kalskiej i Roznerskiego

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska uznawani byli za jedną z najbardziej zgodnych par w świecie show-biznesu. Para poznała się na planie serialu Telewizji Polskiej – M jak miłość. Drogi aktorów złączyły się wtedy nie tylko na planie produkcji ale i w życiu prywatnym. Adriana i Mikołaj zostali parą, a fani i widzowie serialu dopingowali im oczekując informacji na temat dalszych kroków w ich związku.

W pewnym momencie nad związkiem Roznerskiego i Kalskiej zaczęły zbierać się czarne chmury. Początkowo snuto domysły na temat problemów w ich związku, które przez długi czas nie zostawały potwierdzone przez samych zainteresowanych. W końcu, kiedy plotki okazały się prawdą Adriana Kalska wystosowała oświadczenie na swoim Instagramie, w którym poruszyła temat rozstania z Mikołajem:

“Wypowiem się na ten temat raz i OSTATNI. Tak to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z @mroznerski. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi rozeszły się, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie.” – napisała wówczas Kalska na swoim Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Adriana Kalska zdradziła kulisy pracy po rozstaniu z Mikołajem Roznerskim!

Adriana Kalska
Adriana Kalska

Adriana Kalska jest w ciąży?

Obecnie zarówno Adriana jak i Mikołaj układają sobie życie na nowo. Choć aktorka nie zdradziła, czy w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna wywołała niemałe zamieszanie najnowszym zdjęciem, które opublikowała w sieci.

Adriana pozuje z wyraźnie zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem. Fotografie podpisała:

“takasytuacja😉”

Choć na pierwszy rzut może się wydawać, że Adriana niedługo dołączy do grona świeżo upieczonych mam, nic bardziej mylnego. Spostrzegawczy internauci na pewno zauważyli oznaczony na zdjęciu serial Papiery na szczęście, z którego wynika, że jest to jedynie charakteryzacja na potrzeby roli. W komentarzach pomimo tego roi się od komentarzy, w których internauci zachwycają się ciążowym brzuszkiem Ady i jej widokiem w takim wydaniu:

“Prześliczna jesteś i bardzo pasuję Ci ten brzuszek😍❤️(…)”

“Ale Ci pasuje 🔥❤️ piękność😍”

“Gratuluję”

ZOBACZ TAKŻE: Mikołaj Roznerski na oczach widzów poprosił Adrianę Kalską o rękę! Iskrzy pomiędzy aktorami!

A Wam, jak podoba się Adriana Kalska w takim wydaniu?

Źródło: Akpa, Instagram Adriany Kalskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej