Połącz się z nami

Adrianna Gotowicka: [wiek, Love Island, Instagram]

Opisy gwiazd

Adrianna Gotowicka: [wiek, Love Island, Instagram]

Adrianna Gotowicka to kolejna z singielek, która bierze udział w drugiej edycji programu ,,Love Island. Wyspa miłości’’. Jest jedną z najmłodszych uczestniczek, które zamieszkały w pięknej willi w słonecznej Hiszpanii. Jeśli jesteście ciekawi, co o niej wiadomo, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Adrianna Gotowicka: wiek

Patrząc na zdjęcia Ady, trudno w to uwierzyć, ale dziewczyna ma dopiero 19 lat. W związku z tym, jest jedną z najmłodszych mieszkanek Wyspy Miłości. W oficjalnej aplikacji programu ,,Love Island’’ znajdziemy informacje, że jest niezwykle energiczną i pewną siebie osobą. Jej pasją jest kosmetologia, a w przyszłości chciałaby otworzyć własny salon beauty. Interesuje się również zabiegami medycyny estetycznej. Niedawno została absolwentką szkoły o profilu wojskowym. Trzeba przyznać, że jej spektrum zainteresowań jest naprawdę rozległe.

Ada ,,Love Island. Wyspa miłości’’

Okazuje się, że Ada występuje również w teledyskach i często bierze udział w sesjach zdjęciowych, nawet tych bardziej odważnych. Ponadto, możemy zobaczyć ją w roli ring girl podczas gali MMA. Służy również w Wojsach Obrony Terytorialnej. Może pochwalić się udziałem w Gali Finałowej Miss Polski Nastolatek w 2017 roku. Na co dzień pracuje w barze i zgłębia tajniki w zakresie kosmetologii.

Adrianna Gotowicka: ,,Love Island’’

Dziewczyna twierdzi, że wiedzie szczęśliwe życie jako singielka. Dotychczas, była w jednym poważnym związku i szybko uświadomiła sobie, że nie jest to prawdziwa miłość. Jej partner powinien sprawiać, że czuje się wyjątkowo i bezpiecznie. Wzór mężczyzny dla Ady to inteligentny, pewny siebie mężczyzna, który ma dobre poczucie humoru, a przede wszystkim jest lojalny. Oprócz tego, muszą dogadywać się w łóżku, bo jej zdaniem, bez udanego życia seksualnego, relacja damsko-męska nie przetrwa długo. Czy w ,,Love Island’’ pojawi się mężczyzna, który spełni wszystkie jej oczekiwania?

Adrianna Gotowicka: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @gotowicka.adriannaa, a liczba jej followersów bardzo szybko wzrasta!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry