Afera z Kaczorowską i Qczajem. Aktorka wymownie skomentowała oskarżenia o “chlanie wina”

13 czerwca 2023
Przez: : W.M.

Po tym, jak Agnieszka Kaczorowska udzieliła nowego wywiadu, w którym w rozmowie z Żurnalistą wróciła do swojej wypowiedzi o “modzie na brzydotę i bycie zwyczajną”, w mediach narodził się kolejny konflikt pomiędzy celebrytami, a konkretnie pomiędzy Qczajem a Kaczorowską.

Agnieszka Kaczorowska była niedawno gościem w podcaście Żurnalisty. Aktorka, która zyskała popularność dzięki wcielaniu się w rolę Bożenki w serialu Klan, powróciła pamięcią do swojej sławetnej wypowiedzi o modzie na brzydocie. Agnieszka przypomniała, że po opublikowaniu przez nią postu wiele osób krytykowało jej poglądy, (a jednym z nich był między innymi Qczaj) i w jej opinii są oni hipokrytami.

Znany trener fitness miał okazję współpracować z Kaczorowską w Teatrze Tu i Teraz zanim aktorka została z niego zwolniona. Po tym, jak Agnieszka wyjawiła, że Qczaj miał ją przeprosić, jednak nie chciał się publicznie do tego przyznać, trener postanowił ostro zareagować.

Qczaj niemal od razu wprost nazwał Kaczorowską “kłamczuchą”. Qczaj zarzucił celebrytce, że współpracując z innymi osobami w teatrze, nie szanowała czyichś granic, a jako przykład podał, że Kaczorowska „chlała wino” w busie w drodze ze spektaklu, nie zważając na to, że on jest niepijącym alkoholikiem.

Agnieszka niedługo później odniosła się do słów Qczaja, sugerując wprost, że były kolega z teatru zwyczajnie kłamie. Na tym oczywiście się nie zakończyło, a Qczaja drążąc dalej temat, wyjawiał kolejne szczegóły tego, jak miała zachowywać się Kaczorowska i co miała mówiła m.in. to, że Qczaj powinien zgłosić się do zamkniętego ośrodka.

“Agnieszko! Jak mam mieć szacunek do pracy kogoś, kto na informację o moim problemie odpowiada: “Jak ma problem to niech się zamknie w ośrodku – to jego problem” – są na to świadkowie!” – napisał Qczaj na swoim Instagramie

Kaczorowska wymownie o Qczaju

Agnieszka Kaczorowska wspólnie z mężem i córkami od pewnego czasu przebywa na wakacjach. Jej spokój na wyjeździe zapewne zaburzony został nieco przez nowopowstałą aferę, jednak sama Kaczorowska stara się korzystać z urlopu i co pewien czasu publikuje w sieci nowe relacje.

Na jednym z ostatnich zdjęć, które zamieściła na Instagramie, pokazała, że mimo wszystko uśmiech nie schodzi jej twarzy, a post opisała krótkim przemyśleniem.

„Spotkanie z naturą… dużo przyjemniejsze niż z niejednym człowiekiem…”

Jak można się było spodziewać, pod nowym postem Agnieszki pojawiło się wiele komentarzy, w których internauci odnosili się do jej konfliktu z Qczajem.

Serialowa Bożena mogła liczyć na wsparcie swoich fanów. Jedna z jej obserwatorek napisała wprost, że osoby uzależnienie nie powinny wymagać od innych, aby nie piły w ich towarzystwie, oczywiście nawiązując do afery z Qczajem.

“Niestety, ktoś kto ma problem z alkoholem nie może wymuszać na innych pewnych zachowań. To jest JEGO problem i nie może oczekiwać od innych, że nagle całe towarzystwo będzie wstrzymywać się od pewnych rzeczy bo ktoś sobie z czymś nie radzi. Alkoholik zawsze na siłę stara się zrobić z drugiej osoby alkoholika.. taka prawda:) aga odpoczywaj i miej wyje.ane a będzie Ci dane :)” – czytamy komentarz

Agnieszka krótko skomentowała spostrzeżenie internautki, przyznając jej w pełni rację.

„otóż to” – napisała Kaczorowska

Co myślenie o nowym konflikcie pomiędzy Kaczorowską a Qczajem?

Agnieszka Kaczorowska-Pela, fot. AKPA
Qczaj, fot. AKPA

źródło: Instagram, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej