Połącz się z nami

Aga Boryń odsłoniła pupę w wyciętym bikini. Taka figura to marzenie!

aga Boryń

Moda i uroda

Aga Boryń odsłoniła pupę w wyciętym bikini. Taka figura to marzenie!

Uczestniczka pierwszej polskiej edycji „Love Island” nie daje o sobie zapomnieć. Aga Boryń odsłoniła pupę w wyciętym bikini. Internauci nie przeszli obojętnie wobec jej wdzięków.

Zobaczcie jedno z najnowszych zdjęć Agi. Takie ciało to marzenie wielu kobiet.

Od wielu lat zarówno w Polsce, jak i na całym świecie programu typu reality-show bija rekordy popularności i przyciągają przed ekrany miliony zaciekawionych widzów. Ilość i różnorodność formatów sprawia, że każdy znaleźć może coś dla siebie. Nie da się ukryć, że w programy, w których młodzi single szukają drugiej połówki, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Niedawno oglądać mogliśmy „Hotel Paradise”, a kilka miesięcy temu zakończyła się pierwsza polska edycja „Love Island. Wyspa miłości”. Niektórzy z uczestników tych kontrowersyjnych reality-show obecnie świetnie radzą sobie także w polskim show-biznesie.

Jedną z uczestniczek „Love Island” była między innymi Aga Boryń. Jak wiadomo, 26-latka decyzją widzów zakończyła swoją przygodę w show jeszcze przed wielkim finałem, ale, mimo że nie wygrała programu, nie daje o sobie zapomnieć.

Aga Boryń odsłoniła pupę w wyciętym bikini

Od zakończenia programu „Love Island” minęło już kilka miesięcy. Widzowie, którzy przez wiele tygodni przyglądali się uczestnikom na hiszpańskiej wyspie, teraz chcą wiedzieć, co słychać u byłych wyspiarzy.

Aga Boryń jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami dzięki mediom społecznościowym. 26-latka chętnie wrzuca na swoim profil liczne zdjęcia i nagrywa dla internautów relacje. Jedna z ostatnich fotek, jaka znalazła się na Instagramie Boryń, przykuła szczególną uwagę jej followersów. Zobaczcie sami. Aga Boryń osłoniła pupę w wyciętym bikini.

View this post on Instagram

Trust your journey 🕊 #blessed

A post shared by Aga Boryń🌴 (@agaboryn) on

Pod odważnym zdjęciem byłej gwiazdy reality-show nie zabrakło komentarzy zachwyconych internautów.

„Jest ogień”

„Piękności”

„Laska”

To nie pierwsze zdjęci na profilu Agi, które rozgrzało internautów do czerwoności. Zobacz: Aga Boryń topless rozgrzała Instagram! Uczestniczka „Love Island” wie, jak przyciągnąć uwagę!

A jak Wam podoba się zdjęcie Agi Boryń w wyciętym bikini? Podzielacie zachwyt jej fanów?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry