Agata Biernat: [wiek, miss, kariera, Instagram]

27 marca 2020
Przez: : KS

Agata Biernat jest jedną z najpiękniejszych Polek, a także kobiet na całym świecie. Co z resztą potwierdziły wybory miss, w których wzięła udział kilka lat temu. Aktualnie zajmuje się rozwijaniem swoich pasji i zarażaniem nią innych. Co wiadomo na jej temat?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez MISS WORLD POLAND 2018👑 (@biernatagata)

Agata Biernat: wiek

Modelka urodziła się 2 grudnia 1989 roku, a co za tym idzie ma 32 lata. Pochodzi ze Zduńskiej Woli. Mimo, że przez kilka lat mieszkała w Łodzi, ostatecznie przeprowadziła się do Warszawy. Jej pasja od najmłodszych lat jest sport i taniec. Trenuje fitness oraz pole dance. Jest także instruktorką i prowadzi zajęcia. Uwielbia gotować, podejmować nowe wyzwania i planuje spełnić wszystkie swoje marzenia.

Agata Biernat: miss

Po raz pierwszy udział w wyborach Miss Polonia wzięła w 2009 roku. Zdobyła wtedy tytuł I Wicemiss. Osiem lat później w 2017 roku, ponownie wystartowała w konkursie na najpiękniejszą Polkę. Tym razem udało jej się zająć najwyższe miejsce i tytuł. Rok później reprezentowała nasz kraj w międzynarodowych wyborach Miss World. Jednakże, nie zakwalifikowała się do najlepszej 30, a co za tym idzie nie mieliśmy okazji oglądać jej w finale.

Zobacz także: Czym różni się Miss Polonia od Miss Polski?

Agata Biernat: kariera

Sama mówi o sobie, że przetańczyła całe życie. Jest certyfikowaną instruktorką hip hopu, break dance oraz electric boogie. Co ciekawe, uczy również rytmiki w przedszkolu. Aktualnie najwięcej czasu poświęca na pole dance. Oprócz tego, lubi porządny wycisk na siłowni. To właśnie tam poznała swojego obecnego partnera. Często możemy zobaczyć ją na imprezach związanych z show biznesem, gdzie nie boi się odważnych stylizacji, czym niewątpliwie zwraca na siebie uwagę.

Agata Biernat: Instagram

Kobieta prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @biernatagata. Aktualnie jej aktywność śledzi już ponad 93 tys. użytkowników. Często zamieszcza tam relacje z życia codziennego i pracy.  Oprócz pięknych zdjęć, możemy znaleźć tam porządną dawkę motywacji i pozytywnej energii.

źródło: Instagram Agaty Biernat

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej