Połącz się z nami

Agata i Kinga Duda w takich samych stylizacjach. Postawiły na prostotę i klasę!

Moda i uroda

Agata i Kinga Duda w takich samych stylizacjach. Postawiły na prostotę i klasę!

Wybory prezydenckie już za nami. Podczas wieczoru wyborczego, obu kandydatom na ten urząd towarzyszyła najbliższa rodzina. Obok Andrzeja Dudy nie mogło zabraknąć jego żony Agaty i córki Kingi. Obie panie na tę specjalną okazję, zaprezentowały się w ponadczasowej bieli i jak mogliśmy zobaczyć, postawiły na bliźniacze stylizacje! Zobaczcie, jak się prezentowały! Agata i Kinga Duda w takich samych stylizacjach.

Wybory prezydenckie już za nami. Andrzej Duda zwyciężył w drugiej turze wyborów. Kandydat PiS osiągnął wynik 51,21%, a jego przeciwnik Rafał Trzaskowski, jak na ten moment uzyskał 48,79% poparcia. Zaznaczmy, że są to dane z 99,97% komisji, jednak nic nie wskazuje na to, żeby ten wynik mógł ulec zmianie na korzyść kandydata PO.

Obaj kandydaci na prezydenta podczas wieczorów wyborczych zostali wsparci przez swoich najbliższych. Obok Andrzeja Dudy nie mogło zabraknąć jego żony oraz córki. Kinga Duda, która na co dzień mieszka poza granicami naszego kraju, przyjechała towarzyszyć swojemu ojcu w tym ważnym dniu. Podczas wieczoru wyborczego Andrzej Duda podziękował żonie i córce, że są przy nim:

„Ogromnie jestem wdzięczny Agatce, Kindze i moim rodzicom za to, że mnie wspierają. Zechciałbym podziękować też sztabowi, dziękuję za wsparcie. Dziękuję za zaangażowanie. Za wiarę w zwycięstwo. Dziękuję Jarosławowi Kaczyńskiemu, który od początku wierzył, że wygramy”

Naszą uwagę jednak zwróciły niemal identyczne stylizacje obu pań. Zobaczcie, jak się prezentowały!

Agata i Kinga Duda w takich samych stylizacjach.

Wieczór wyborczy Andrzeja Dudy miał miejsce w Pułtusku. Pierwsza Dama i córka prezydenta, na tę okazję wybrały bliźniaczo do siebie podobne kreacje. Zaprezentowały się w białych, klasycznych garniturach. Dodatkowo obie panie zdecydowały się na delikatny makijaż oraz proste fryzury. Kinga upięła włosy, co jeszcze bardziej dodało szyku jej stylizacji.

W mediach szerokim echem odbiły się również słowa córki Andrzeja Dudy, która w swoim przemówieniu zaapelowała, o wzajemny szacunek:

„Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, poglądy, jakiego kandydata popieramy i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek. Nikt nie zasługuje, aby być obiektem nienawiści”

Jak podobają Wam się stylizacje Agaty i Kingi Dudy?

Kontynuuj czytanie
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry