Połącz się z nami

Agata Jarosz: [wiek, Miss Polonia, partner, Instagram]

Opisy gwiazd

Agata Jarosz: [wiek, Miss Polonia, partner, Instagram]

Agata Jarosz to kandydatka do zdobycia korony Miss Polonia, która niewątpliwie ma duże szanse na wygraną. Nie da się ukryć, że jej uroda robi naprawdę wielkie wrażenie. Zanim jednak zmierzy się z pozostałymi uczestniczkami podczas gali finałowej, zobaczmy co o niej wiadomo. Jeśli również chcecie poznać ją lepiej, zapraszamy do lektury artykułu zamieszczonego poniżej!

Agata Jarosz: wiek

Z oficjalnej strony internetowej konkursu Miss Polonia, wszyscy zainteresowani mogą dowiedzieć się, że Agata reprezentuje tam województwo lubelskie, a konkretniej Świdnik. Oprócz tego, organizatorzy informują nas, że piękna blondynka ma 23 lata. W związku z tym spełnia wymagania dotyczące wieku kandydatek między 19. a 25. rokiem życia. Dziewczyna skończyła studia na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej na kierunku administracja. Natomiast, jej zainteresowania skupiają się wokół kosmetologii. W związku z czym, zaczęła drugi kierunek w Warszawie, o takiej też tematyce. W przyszłości chciałaby założyć własny biznes związany z branżą beauty.

Agata Jarosz: Miss Polonia

Wybory Miss Polonia nie są pierwszymi, w którym weźmie udział piękna Świdniczanka. Na swoim koncie ma już między innymi tytuł Miss Wielkopolski. Nie ukrywa, że dostanie się do finałowej dwudziestki w konkursie na najpiękniejszą Polkę już jest dla niej wielki sukcesem. Jednakże, apetyt rośnie w miarę jedzenia i mierzy w najwyższe cele. Niestety, na chwilę obecną nie znamy jeszcze dokładnej daty gali finałowej. Wiadomo natomiast, że odbędzie się ona na przełomie 2020 i 2021 roku.

Agata Jarosz: chłopak

Jesteśmy przekonani, że duża część zwłaszcza męskiej widowni interesuje się, czy serce Agaty jest już przez kogoś zajęte. Otóż okazuje się, że dziewczyna niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym publicznie. W jej social mediach możemy znaleźć fotografie z tajemniczym mężczyzną, po czym można wnioskować, że znalazła już swojego ukochanego.

Agata Jarosz: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @_agatkaa_. Aktualnie, jej aktywność śledzi tam ponad 2 tysiące użytkowników.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry