Agata Rubik: [wiek, mąż, dzieci, Power Couple, Instagram]

11 marca 2021
Przez: : KS

Agata Rubik jest żoną jednego z najbardziej znanych muzyków w Polsce. W związku z tym, jej osobą interesuje się wiele osób zainteresowanych polskim show biznesem. Jeśli jesteście ciekawi, ile ma lat, jak wygląda jej związek z Piotrem Rubikiem oraz czy prowadzi swoje social media, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Agata i Piotr Rubik wezmą udział w programie ,,Power Couple’’

Agata Rubik: wiek

Wiele osób zastanawia się, ile lat ma żona Piotra Rubika. Okazuje się, że w sieci możemy dotrzeć do informacji, że kobieta urodziła się 12 grudnia 1986 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 34 lata. Różnica wieku między nią, a jej mężem wynosi aż 19 lat. Jednakże, nigdy nie stanowiło to dla nich problemu. Co ciekawe, w przeszłości Agata zajmowała się modelingiem. Brała udział w jednym z konkursów Miss Polonia. Tego wieczoru w jury zasiadał, jak się okazuje jej przyszły mąż.

Zobacz także: Agata Rubik bez makijażu

Agata Rubik: mąż

Agata i Piotr Rubik stanęli na ślubnym kobiercu w 2008 roku. Miało to miejsce po trzech latach znajomości. W wywiadach często podkreślają, że dogadują się niemal bez słów. Mężczyzna zapewnia, że mimo, że jest starszy od swojej partnerki, czuje się na tyle młodo, iż nie stanowi to najmniejszego problemu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agaubik (@agata_rubik)

Agata Rubik: dzieci

Małżeństwo doczekało się dwójki wspólnych dzieci. W 2009 roku na świat przyszła ich pierwsza córka Helena, natomiast cztery lata później młodsza z nich Alicja. Rodzice często udostępniają zdjęcia swoich pociech z sieci. Trzeba przyznać, że obie są bardzo podobne do mamy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aubik (@agata_rubik)

Agata Rubik: ,,Power Couple’’

Program ,,Power Couple’’ to nowa produkcja, która już 20 marca 2021 roku będzie miał premierę na antenie TVN. Udział w niej wezmą znane pary celebrytów. Prócz Rubików, zobaczymy tam aktorkę Ewę Kasprzyk z narzeczonym, siatkarz Piotr Grusza z żoną oraz model Hubert Gromadzki z partnerką.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agubik (@agata_rubik)

Agata Rubik: Instagram

Kobieta prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @agata_rubik. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 79 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej