Agata Rubik wyglądała jak wiewiórka?! Dotąd nie może uwierzyć, że została II wicemiss! [ZDJĘCIA]

12 października 2019
Przez: : M.J

Agata Rubik bez wątpienia jest piękną kobietą, a sylwetki zazdrości jej wiele kobiet. Jednak nie zawsze tak wyglądała, a swojego czasu Agata Rubik miała przezwisko Wiewiórka! Zobaczcie, jak wyglądała, kiedy wystartowała w wyborach Miss!

View this post on Instagram

A post shared by Agata Rubik (@agata_rubik)

Żona Piotra Rubika bardzo prężnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się starymi zdjęciami. Widzieliśmy już zdjęcie pary z czasów, kiedy się poznali, zobaczcie TUTAJ.

Jakiś czas temu Agata pochwaliła się również zdjęciem w ciemnych włosach, na którym naprawdę ciężko ją rozpoznać, zobaczcie TUTAJ!

Jak wiadomo, Agata startowała w 2005 roku w konkursie Miss Polonia. To właśnie tam poznała swojego teraźniejszego męża Piotra Rubika, któremu, spodobała się od pierwszego wejrzenia. Agata i Piotr tworzą bardzo zgrane małżeństwo. Pomimo tego, że jest ona młodsza od swojego męża o 19 lat, nie stanowi to dla nich żadnej przeszkody. Para doczekała się również dwóch córeczek dziesięcioletniej Hani i sześcioletniej Alicji!

View this post on Instagram

A post shared by Agata Rubik (@agata_rubik)

Agata Rubik miała przezwisko wiewiórka?!

Tym razem Agata pochwaliła się zdjęciem z 2005 roku, kiedy to brała udział w wyborach Miss Polonia. Jak czytamy w jej poście, w tamtych latach miała ksywkę Wiewiórka i musimy przyznać, że była ona całkiem trafiona biorąc pod uwagę kolor jej włosów!

“Wiewióra. Tak mnie nazywali podczas zgrupowania Miss Polonia.”

To właśnie taką Agatę pokochał Piotr Rubik. Naturalną, rudą dziewczynę z marzeniami. Jak sama modelka wspomina, do tej pory nie może uwierzyć, patrząc na to zdjęcie, że mogła zostać II wicemiss i musiała mieć wtedy wyjątkowe szczęście!

Źródło:
https://www.instagram.com/p/B3gnQV_lSXo/

“Właśnie w takiej wersji, ponoć od pierwszego wejrzenia, zakochał się @piotr_rubik ???, który odpowiedzialny był za muzykę do konkursu. Upatrzył mnie sobie i potem przyjeżdżał pod byle pretekstem na nasze treningi nad Zalew Zegrzyński ?. Napiszę Wam szczerze, że patrzę teraz na te zdjęcia i nie mogę się nadziwić jak dużo musiałam mieć szczęścia, żeby zostać tamtego wieczoru II wicemiss. Można powiedzieć, że zagadka ze skrótem AGD została w końcu rozwiązana… to był Agaty Genialny Dzień”.

My jednak sądzimy, że jej niebanalna uroda, a już na pewno kolor włosów zwróciły uwagę wszystkich zainteresowanych konkursem. Bez wątpienia wyróżniała się wśród dziewczyn i to właśnie dzięki swojemu oryginalnemu wyglądowi wygrała koronę II wicemiss!

A Wam jak podoba się Agata w wersji “Wiewióry”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej