Agata Stranc: [wiek, True Love, partner, Instagram]

7 marca 2023
Przez: : W.M.

Agata Stranc jest kolejną uczestniczką, która dołączyła do mieszkańców kolumbijskiej willi w True Love. Kim jest, ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień Agata z True Love?

Agata Stranc: wiek

Agata z True Love ma 27 lat i pochodzi z Poznania. Aktualnie pracuje jako kelnerka i jak twierdzi, dzięki komunikatywności, dostaje od klientów spore napiwki. Uczestniczka nowego reality-show TVN7 studiuje zaocznie mediaworking, ale nie wiąże z tym swojej przyszłości. Agata wychodzi z założenia, że świat jest pełen ciekawych rzeczy do robienia, dlatego też nie chce skupiać się wyłącznie na jednej dziedzinie.

27-latka ma wiele pasji. Poza tym, że uwielbia strzelać z łuku, gra także w piłkę nożną, plecenie makram, wyszywa, szyje, maluje, pisze wiersze, a ostatnio zaczęła nawet grać na pianinie.

Agata Stranc: partner

Agata jest jedną z uczestniczek, która będzie szukać miłości w pierwszej edycji True Love.

Nowa uczestniczka reality-show nie ukrywa, że ma wysokie wymagania co to swojego przyszłego partnerka, ale nie chce wchodzić w nową relację na siłę. Skupia się na tym, aby jej wybranek był wyjątkowy. Agata szuka mężczyzny, który będzie jej wierny, oddany i zdolny do poświeceń dla ich relacji.

True Love

Pierwsza edycja True Love zadebiutowała na antenie TVN7 27 lutego. Już w pierwszym odcinku poznaliśmy część uczestników, którzy zdecydowali się szukać drugiej połówki przed kamerami.

W kolumbijskiej willi zamieszkała grupa singielek i singli gotowych odnaleźć prawdziwą miłość.

True Love to pierwsze tego typu reality-show w polskiej telewizji. Nie będzie w nim miejsca na kłamstwa i manipulacje. Uczestnicy poddawani są testom za pomocą wykrywacza kłamstw.

W roli prowadzącej True Love widzowie oglądać mogą debiutującą w tej roli Edytę Zając.

Zobacz także: Kim jest Jakub Chodkowski z True Love?

Agata Stranc: Instagram

Uczestniczka reality-show prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Instagram Agaty z True Love 7 znaleźć można pod nazwą @agata.truelovepl.

źródło: TVN/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej