Agata z „Kanapowczynie”: [wiek, rodzina, waga, Instagram]

12 września 2023
Przez: : W.M.

Agata jest jedną z uczestniczek, która widzowie poznają w odświeżonym formacie reality-show Kanapowcy, który w piątej edycji oglądać będzie można pod nazwą Kanapowczynie. Kim jest Julia, ile ma lat i dlaczego zgłosiła się do programu?

Agata z Kanapowczynie: wiek

Agata ma 40 lat i mieszka w Rudzie Śląskiej. Na co dzień pracuje jako sekretarka na komisariacie. Uczestniczka reality-show TTV ma męża Sebastiana, z którym wspólnie wychowuje dwójkę dzieci – 8-letnią Matyldę i 16-letniego Igora.

40-latka sama o sobie mówi, że jest królową wymówek. Od lat wymiguje się między innymi od treningów z mężem, który co ciekawe, schudł już 60 kg. Agata z Kanapowczynie kocha gotowe jedzenie – chętnie sięga po mrożone pierogi, a pizzę je z rodziną nawet 3 razy w tygodniu.

Agata zgłaszając się do programu, ważyła 99.3 kg przy wzrośnie 176 cm. Jej BMI wynosiło 32.

Kanapowczynie

To już piąty sezon reality-show, jednak najnowsza edycja różni się od poprzednich. Tym razem bohaterkami zostają po raz pierwszy kobiety z regionu Śląska, które postanowiły stawić czoła swoim niezdrowym nawykom i nadwadze. Wspierane przez trenera Krzysztofa Ferenca uczestniczki spróbują zrzucić zbędne kilogramy i odmienić swoje życie.

Julia to jedna z uczestniczek programu, ale to nie koniec. Widzowie Kanapowczyń będą mieli okazję poznać także inne kobiety. Wśród uczestniczek znajdują się 23-letnia Karolina, 32-letnia Agnieszka, 33-letnia Daria oraz 20-letnia Julia. Mimo różnic w wieku i charakterach, te panie łączy wspólny cel – chcą przerwać niezdrowe nawyki, które przyczyniły się do nadmiernego przyrostu wagi.

Nowa edycję programu Kanapowczynie będzie można oglądać od 12 września na antenie TTV, co wtorek o godzinie 22:00. To doskonała okazja, by śledzić przełomowe momenty w życiu uczestniczek i czerpać z nich inspirację do własnych zmian.

Agata z Kanapowczynie: Instagram

Uczestniczka reality-show stara się aktywnie prowadzić swój profil w mediach społecznościowych. Instagram Agaty z Kanapowczyń internauci znaleźć można pod nazwą @agata_kanapowczynie_ttv.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej