Połącz się z nami

Agata z „Rolnik Szuka Żony” wciąż cierpi po zawodzie miłosnym? Opublikowała emocjonalny wpis!

Z życia gwiazd

Agata z „Rolnik Szuka Żony” wciąż cierpi po zawodzie miłosnym? Opublikowała emocjonalny wpis!

Wszystko wskazuje na to, że Agata z programu „Rolnik Szuka Żony” nadal nie może pogodzić się z tym, że jej związek z Łukaszem się rozpadł. Była narzeczona rolnika, pokazała w swoich mediach społecznościowych emocjonalny wpis, który ewidentnie wskazuje, że nadal przeżywa rozstanie z mężczyzną! Zobaczcie!

View this post on Instagram

Ta randka idzie zdecydowanie lepiej…

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) on

Związek Agaty Rusak i Łukasza Sędrowskiego do początku budził wiele kontrowersji. Kobieta od początku programu „Rolnik Szuka Żony” była faworytką Łukasza. Lecz podczas trwania programu mężczyzną dawał również nadzieję innym uczestniczkom. Widzowie zaczęli nawet podejrzewać, że ta dwójka znała się już przed programem, a ich zaręczyny w jednym z ostatnich odcinków tylko widzów w tym utwierdziły!

Niestety jakiś czas temu okazało się, że ich miłość nie przetrwała próby czasu. Wszyscy fani pary czekali na informację, kiedy ta dwójka stanie na ślubnym kobiercu i jakie było ich zaskoczenie, kiedy zamiast informacji o ślubie dowiedzieliśmy się, że Agata z Łukaszem się rozstali!

Internauci do tej pory nie wiedzą co było przyczyną końca ich związku i mogą tylko snuć domysły, a narzeczeństwo do tej pory również nie zdradziło, dlaczego doszło do zerwania zaręczyn. Jednak wszystko wskazuje na to, że to definitywny koniec. Para usunęła wspólne zdjęcia ze swoich social mediów, a Łukasz ostatnio przeszedł kolejną metamorfozę i swoim nowym wyglądem pochwalił się na swoim profilu.

Głos w tej sprawie zabrała prowadząca program Marta Manowska, która tak skomentowała ich związek

„Tam było bardzo duże uczucie. Prawdziwe”– powiedziała Manowska.

Wszystko wskazywało na to, że Agata pogodziła się z tym wszystkim i zapomniała o nieudanym związku z rolnikiem. Jednak jak się okazuje nic bardziej mylnego! Ostatnio na swoim Instagramie opublikowała osobisty wpis, który wskazuje na to, że kobieta wciąż cierpi i nie może pogodzić się z zawodem miłosnym.

„Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy…”Ja wybieram prawdę a Ty?”– taki komentarz czytamy pod postem.

Źródło:
https://www.instagram.com/p/BztZRxmIHrO/

Post opublikowany przez Agatę wywołał poruszenie na jej profilu, a fani programu chętnie komentowali i w swoich wpisach udzielali wsparcia Agacie!

„Widać,że ktoś Cię bardzo zranil??”,

„Powiem tylko jedno oglądając powtórki widać że od początku gra nie z twojej strony Tobie życzę dużo szczęścia i naprzód ??”.

Myślicie, że Agata nadal cierpi po zawodzie miłosnym!? My wierzymy, że znajdzie ona w końcu swoją wymarzoną wielką miłość!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry