Połącz się z nami

Agent gwiazdy znika z kanału TVN! Dlaczego?

News

Agent gwiazdy znika z kanału TVN! Dlaczego?

Agent Gwiazdy znika z kanału TVN na zawsze! Dlaczego stacja postanowiła zrezygnować z kontynuacji tak popularnego reality show? To nie koniec szokujących nowin. Publiczność nie będzie już mogła zobaczyć nawet innego programu, w którym brałyby udział te same gwiazdy! Co na ten temat mówi samo TVN?

Agent Gwiazdy znika z TVN

To reality show odniosło niewątpliwy sukces na kanale TVN. Program wrócił na antenę po aż 14 latach przerwy w emisji. Oczywiście, zaszła w nim pewna zmiana, gdyż o wygraną walczyli ze sobą sławni ludzie. Wielokrotnie można było słyszeć wypowiedzi producentów, którzy uważali, że zdjęcie programu z anteny nie byłoby mądrym posunięciem, gdyż przyciągał on przed telewizory masę widzów. Publiczność tego programu rosła z każdym sezonem. Skąd więc tak zaskakująca decyzja?

Agent Gwiazdy TVN

Według informatora portalu Plejada.pl, TVN postanowiło zakończyć produkcję reality show:

To koniec programu „Agent – Gwiazdy”. TVN zawiesza produkcję

To nie wszystko, ta wielka stacja telewizyjna wycofuje nie tylko Agenta, z anteny zniknie także Ameryka Express! Widzowie będą musieli się nacieszyć ostatnią edycją tego programu. To właśnie wiosną 2020 pożegnamy ostatnią edycję Ameryki Express. Źródło Plejada.pl podaje:

Przed nami ostatni sezon programu

TVN reality show

Plejada.pl postanowiła zweryfikować doniesienia o ściągnięciu z anteny obu programów. Szefowa działu PR telewizyjnego giganta, Joanna Górska, odpowiedziała na nurtujące wszystkich pytanie, dlaczego Agent Gwiazdy znika z anteny:

Będzie okazja, żeby dopytać o plany ramówkowe na najbliższej konferencji. Może wtedy będziemy mogli podać precyzyjną datę. Na razie pracujemy nad ofertą wiosenną

Natomiast na pytanie o drugi program reality show, jakim jest Ameryka Express, Joanna zaprzeczyła domniemanym doniesieniom:

Dementuję. Nie są to prawdziwe informacje. „Ameryka Express” już w wiosennej ramówce

Teraz nie pozostaje widzom nic innego, jak czekać na ostateczną decyzję stacji i cieszyć się nadchodzącym sezonem programu z udziałem celebrytów! Żal wam, że już nie zobaczyć Agenta Gwiazdy?

źródła zdjęć: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry