Połącz się z nami

Agnieszka Chylińska NAPISAŁA niespodziewanie kolejną książkę! Dlaczego akurat teraz?

News

Agnieszka Chylińska NAPISAŁA niespodziewanie kolejną książkę! Dlaczego akurat teraz?

Jak wiemy Agnieszka Chylińska zajmuję się nie tylko muzyką, ale od jakiegoś czasu z powodzeniem pisze książki dla dzieci i właśnie teraz ku zaskoczeniu wielu zdecydowała się na wydanie kolejnej, a jej oficjalna premiera ma mieć miejsce w tym miesiącu. O czym tym razem opowie nam Agnieszka? Przekonajcie się!

Agnieszka Chylińska to przede wszystkim jest wielką gwiazdą polskiej sceny muzycznej, jest piosenkarką i autorką tekstów, kojarzona jako wokalistka zespołu O.N.A., ale obecnie kontynuuje karierę muzyczną solo. Ma na koncie trzy solowe albumy „Modern Rocking”, „Forever Child” i ostatnio „Pink Punk”. Chylińską mogliśmy również zobaczyć w roli jurorki popularnych programów telewizyjnych takich jak „Mam talent” i „Mali giganci”. To nie wszystko w czym dobrze czuje się Agnieszka, bo w 2012 roku miała swój debiut literaci, który wołał nie małe zamieszanie, a pierwsza książka „Zezia i Giler” została bardzo ciepło przyjęta.

 Chylińska w tym roku świętuje 25-cio lecie swojej twórczości artystycznej z tej też okazji zdecydowała się również,  wydać kolejną książkę, która jest kontynuacją serii pisanych przez nią książek dla dzieci, opowiadających o przygodach dziewczynki Zezi.

„Postanowiłam w tym roku zrobić wszystko to co kocham, między innymi postanowiłam szybciutko wydać książkę dla dzieci, bo to jest mój „konik”… nie umiem pisać dla dorosłych, umiem pisać dla dzieci, a mówię, że umiem, bo mi do tej pory bardzo dobrze szło i wszyscy fani Zezi pytali kiedy wyjdzie następna część”powiedziała

Przypomnijmy że Agnieszka ma już za sobą cztery udane publikacje dla najmłodszych właśnie „Labirynt lukrecji” i trzy części o perypetiach małej Zezi: „Zezia i Giler”, „Zezia, Giler i Oczak” oraz „Zezia i wszystkie problemy świata”, a tym razem artystka postanowiła wydać kolejną część serii „Zezia, miłość i bunt na statku”

O czym opowiada najnowsza książka?

W czwartej części Zezia jest już nastolatką, ma czternaście lat i trochę inne problemy niż mała dziewczynka– kłopoty w szkole czy problemy rodziców dziewczynce nie są obce.

„Zezia dorasta. Jest zwykłą nastolatką, która chodzi do szkoły, spotyka się z koleżankami. W szkole ma problemy z matmą, marzy o megaprzystojnym chłopaku, chciałaby się malować, a jej rodzice najwyraźniej mają kłopoty. Czy Zezia da sobie z tym wszystkim radę?
Opowieść o nastolatce, która musi się zmierzyć z ważnymi problemami: miłością, dorastaniem, trudnościami w szkole, rozstaniem rodziców. Również dla rodziców, którzy chcieliby wiedzieć, co kłębi się pod zbuntowaną, nastoletnią czupryną.”-
tak o najnowszej książce napisała Agnieszka na Instagramie.

Książka ma swoją oficjalną premierę 26-go maja, ale już teraz można ją dostać w przedsprzedaży.

Jak sama Agnieszka mówi „Zezia, miłość i bunt na statku” to nie tylko książka dla dzieci, ale dla rodziców, którzy chcieliby lepiej zrozumiej swoje pociech również, ale czy najnowsza propozycja literacka artystki będzie cieszyła się takim samym uznaniem jak pozostałe części przygód Zezi? Czas pokaże!

Tymczasem, zainteresowanym życzymy miłej lektury.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry