Połącz się z nami

Agnieszka Chylińska obchodzi 44. urodziny – opublikowała zdjęcie z dzieciństwa!

Agnieszka Chylińska obchodzi 44.

Z życia gwiazd

Agnieszka Chylińska obchodzi 44. urodziny – opublikowała zdjęcie z dzieciństwa!

Agnieszka Chylińska to jedna z najbardziej charyzmatycznych artystek w naszym kraju. Dziś obchodzi swoje 44. urodziny! Z tej okazji opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie oraz wzruszający post!

Agnieszka Chylińska urodziła się 23 maja 1976 roku w Gdańsku. Jest polską piosenkarką, autorką tekstów, felietonistką, osobowością telewizyjną oraz autorką książek dla dzieci. Jest również członkinią Akademii Fonograficznej ZPAV. Ponadto Agnieszka od lat występuje w programach rozrywkowych jako jurorka. Pierwszym mężem Chylińskiej był Krzysztof Krysiak, jednak po roku małżeństwa rozwiedli się. Niedługo później poznała Marka, którego tożsamość chroni po dziś dzień. Wzięli ślub w 2010 roku i wspólnie wychowują trójkę dzieci: Ryszarda (ur. 2006 r.), Esterę (ur. 2010 r.) i Krystynę (ur. 2013 r.).

Agnieszka Chylińska obchodzi 44. urodziny

Agnieszka swoją karierę rozpoczęła w słynnej grupie O.N.A. Po kilkuletniej przerwie wróciła na scenę w 2009 roku wydając swoją solową płytę pt. „Modern Rocking”. 7 lat później ponownie wydała płytę studyjną „Forever Child”, a w 2018 „Pink Punk”. Pierwsze dwie trafiły na 1. miejsce polskiej listy sprzedaży OLiS. Za ich sprzedaż otrzymała potrójną platynową płytę, jedną platynową i jedną złotą.

Laureatka Fryderyka, czterech Eska Music Awards, dwóch Superjedynek, Bursztynowego Słowika oraz Złotej Telekamery.

Ponadto Agnieszka przez dwa lata prowadziła niedzielną audycję Wszystkie numery Agnieszki Chylińskie w RMF FM. W grudniu 2013 została „Kobietą roku TVN Turbo 2013″.

Dziś Agnieszka Chylińska obchodzi 44. urodziny! Na swoim Instagramie artystka opublikowała zdjęcie z dzieciństwa. Dołączyła do niego post:

„Z okazji moich urodzin chcę życzyć Wam dużo zdrowia i wielu wspaniałych koncertów. Najchętniej moich🤣 Dziękuję Wam za to, że jesteście wobec mnie tak po ludzku serdeczni, wspierający i od lat słuchający, czytający i przeżywający tę moją twórczość, która zawsze z trzewi, zawsze z serca. Niech dzień moich urodzin będzie dla Was tak samo ciepły i dobry jak u mnie dzisiaj w chacie. Chwilo trwaj. Dobrze mi z Wami. Wasza Aga❤️”

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami! My również się do nich dołączamy i życzymy Agnieszce wszystkiego co najlepsze oraz kolejnych sukcesów muzycznych!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry