Połącz się z nami

Chylińska wydała oświadczenie w sprawie trasy koncertowej! Zostanie odwołana?

Agnieszka Chylińska wydała oświadczenie

News

Chylińska wydała oświadczenie w sprawie trasy koncertowej! Zostanie odwołana?

Agnieszka Chylińska wydała oświadczenie dotyczące trasy koncertowej z okazji 25-lecia kariery. Z powodu koronawirusa odwoływane są imprezy masowe. Czy koncerty się odbędą?

Koronawirus to temat numer jeden w ostatnich tygodniach. W związku z rosnącą liczbą osób chorych, rząd RP wprowadził regulacje dotyczące imprez masowych. Jest to duże utrudnienie dla muzyków, którzy mają zaplanowane koncerty. Problem ten dotknął między innymi Agnieszki Chylińskiej, która jest w trakcie trasy koncertowej z okazji 25 lat na scenie.

Agnieszka Chylińska wydała oświadczenie dotyczące koncertów

Warto wspomnieć, że w związku z rozprzestrzeniającym się wirusem odwołano lub przeniesiono wiele imprez masowych. Odwołano już koncert Pezeta, Ewy Farnej, a ponadto premierę filmu „W lesie nie zaśnie nikt”. Przyszedł również czas na Agnieszkę Chylińską, która na swoim Instagramie napisała oświadczenie związane z jej trasą koncertową:

„Drodzy. Pragniemy Was zapewnić i uspokoić, że ŻADEN KONCERT z Trasy 25 lat Agnieszki Chylińskiej „Warto było szaleć tak” NIE ZOSTANIE ODWOŁANY. Dajemy Wam na to słowo. BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ. Niektóre koncerty – zgodnie z zarządzeniem rządu RP – będziemy musieli nieco przesunąć w czasie. Pracujemy na najwyższych obrotach z miastami, ze służbami, aby zadbać przede wszystkim o bezpieczeństwo i o zdrowie. Wprowadzamy odpowiednie procedury i zabezpieczenia. Prosimy Was o wyrozumiałość, abyśmy mogli w odpowiednim czasie, spokojnie i z radością spotkać się z Wami podczas kolejnych koncertów.”

Ponadto koncerty w Poznaniu i Zielonej Górze przeniesiono na inny termin:

„Na razie zmiany dotyczą ZIELONEJ GÓRY i POZNANIA. Jeśli zmiany będą dotyczyć innych miast, natychmiast Was o tym tutaj poinformujemy.
POZNAŃ – koncert z 13.03 przełożony na 24.05.2020 i będzie to koncert URODZINOWY AGNIESZKI (bilety zachowują ważność). ZIELONA GÓRA – koncert z 14.03 przełożony na 17.04.2020 (bilety zachowują ważność). Bądźcie z nami ❤️”

Mało kto spodziewał się, że koncerty zostaną odwołane lub przeniesione, jednak zachowanie tego typu środków ostrożności jest jak najbardziej słuszne. Co sądzicie o takim przebiegu wydarzeń?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry