Agnieszka Hyży bardzo wzruszająco o śmierci DAWIDKA! Piękny gest gwiazdy.

21 lipca 2019
Przez: : J.J

Agnieszka za pomocą swojego Instagrama podzieliła się z fanami bardzo wzruszającym wpisem na temat tragedii, która trzymała w napięciu cały kraj i zakończyła się tragicznie.
Zobaczcie poruszający wpis gwiazdy!

https://www.instagram.com/p/BZtcw91DaTc/

Cała Polska ostatnimi dniami żyła sprawą zaginionego Dawidka.
Pięcioletni Dawid Żukowski zaginął w dniu 10 lipca. Był wtedy pod opieką swojego ojca.
Chłopiec miał zostać przewieziony do swojej mamy do Warszawy. Ciało mężczyzny znaleziono na torach i tym samym rozpoczęły się wielkie poszukiwania zaginionego dziecka.
Tą sprawą śledził cały naród. Wszyscy śledzili kolejne doniesienia na temat zaginionego chłopca, wszyscy liczyli na cud, że dziecko odnajdzie się całe i zdrowe.
Każdy kolejny dzień przynosił coraz większą niewiadomą. Po dziesięciu dniach wielkich poszukiwań rzecznik policji wydał oficjalne oświadczenie, że najprawdopodobniej odnaleziono ciało dziecka.
ZAKOŃCZENIE OKAZAŁO SIĘ TRAGICZNE. Nie wydano jeszcze oficjalnego potwierdzenia, zostanie to zrobione w momencie zakończenia wszystkich czynności proceduralnych.

Polacy pogrążyli się w żałobie, śmierć wstrząsa człowiekiem, a śmierć dziecka jest jeszcze bardziej niewyobrażalną tragedią.
Agnieszka Hyży nie postanowiła przejść obojętnie koło tej tragedii. Na swoim profilu, na Instagramie podzieliła się fanami bardzo długim i poruszającym komentarzem.

https://www.instagram.com/p/Bvl0grAHNEB/

“?Od 10 dni codziennie, kilka razy dziennie, nawet gdy nie było w mnie w Polsce, sprawdzałam i szukałam nowych informacji w tej sprawie…od pierwszych chwil byłam poruszona informacją o zaginięciu Dawida i okolicznościach z tym związanych. Rozstanie Rodziców,dochodzenie swoich praw i w tym wszystkim …Dziecko.Nikt nigdy nie wie co dzieje się w domu, jak wygląda relacja między ludźmi …ale serce rozpada mi się na milion kawałków jak sobie pomyślę,że Dziecko płaci za błędy,frustracje,brak odpowiedzialności dorosłych.Chłopiec niemalże w wieku Naszych Dzieci…(…)”

Piękna słowa Agnieszki na pewno wzruszyły niejednego internautę. Nawiązała ona również do swojej sytuacji życiowej:

“(…)wiem doskonale jak trudne bywa ułożenie i stworzenie na nowo roli Rodzica w niepełnej Rodzinie i mimo tego,nie potrafię pojąć dlaczego tak musiało się stać.
Smutny dzień,smutna refleksja.Do przemyślenia dla Nas.Dla innych została już tylko CISZA ….?”

https://www.instagram.com/p/B0JND2YIP51/

Uważamy, że to piękny gest ze strony Agnieszki, a Wy?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej