Agnieszka Kaczorowska już w domu z maleństwem! Zobaczcie, co na nią czekało! [Zdjęcia]

30 lipca 2019
Przez: : M.S.

26 lipca Agnieszka Kaczorowska oraz jej mąż Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami. Młoda mama dwa dni po porodzie, poinformowała fanów o swoim wielkim szczęściu na Instagramie, zamieszczając zdjęcia ze szpitala. Po trzech dniach od narodzin, gwiazda opuściła szpital i wraz z nowo narodzoną córeczką wróciła do domu, gdzie czekało na nie mnóstwo niespodzianek!

Odkąd Agnieszka Kaczorowska ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka, stała jednym z gorętszych tematów w mediach. Dodatkowo jej duża aktywność w mediach społecznościowych sprawiała, że nie dało się zapomnieć o ciężarnej tancerce. Fani Kaczorowskiej odliczali dni do jej porodu, czekając z niecierpliwością, aż ich idolka wyda na świat swoją córeczkę.

Kaczorowska urodziła w szpitalu, w piątek 26 lipca. O narodzinach poinformowała dwa dni później na Instagramie, zamieszczając kilka zdjęć z ukochaną córeczką i mężem. Od razu posypał się tuzin gratulacji od fanów oraz innych znanych osobistości.

W poniedziałek, po trzech dniach od porodu, Kaczorowska opuściła szpital, a towarzyszył jej oczywiście mąż. Paparazzi przyłapali rodzinkę wychodzącą ze szpitala i wsiadającą do samochodu. Świeżo upieczona mamusia wyglądała pięknie, ubrana w długą czerwoną sukienkę, wprost promieniała.

Po powrocie do domu, Kaczorowska nagrała relację dla swoich fanów, opublikowała zdjęcia wprost ze swojej sofy oraz pochwaliła się prezentami, jakie otrzymała jej córeczka.

Wróciliśmy do domku.?
Czas rozpocząć cudowną przygodę! ?
@maciek.pela przygotował kwiatową niespodziankę ❤️ , a ukochana siostra i ciocia @yolechkas_island własnoręcznie przygotowany prezencik (?￰
゚マᄏ ?￰゚マᄏ foto 2) ? Ależ czujemy się kochane!!!”– napisała pod zdjęciami Agnieszka.

W relacji na Instastories tancerka podziękowała obserwatorom za gratulacje i życzenia, jakie od nich otrzymała.

Źródło: https://www.instagram.com/stories/agakaczor/
https://www.instagram.com/stories/agakaczor/
https://www.instagram.com/stories/agakaczor/

My również dołączamy się do gratulacji i jeszcze raz życzymy całej rodzince zdrówka i spokoju!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej