Agnieszka Kaczorowska na swoim! Pokazała sypialnię!

6 grudnia 2019
Przez: : J.J

Agnieszka Kaczorowska na swoim! Pokazała sypialnię! Aktorka podzieliła się zdjęciem w swojej nowej sypialni. W związku z obecną porą nie zabrakło motywów świątecznych! Zobaczcie gniazdko “rodziny Pelątków”!

Agnieszka Kaczorowska na swoim! Pokazała sypialnię!

Agnieszka Kaczorowska to nie tylko aktorka i tancerka. Choć w tych dwóch kwestiach odniosła ogromne sukcesy Kaczorowska sprawdziła się jeszcze ogromnie w roli matki. Na swoim profilu praktycznie co dzień publikuje zdjęcia ukazujące życie zawodowe oraz przede wszystkim codzienność całej swojej kochanej rodziny.
Aktorka chętnie dzieli się z fanami nie tylko zdjęciami córeczki Emilki ale również przemyśleniami na temat swojej osoby. Ostatnio internauci śledzący profil Agnieszki mieli możliwość przeczytać co o sobie sądzi celebrytka. Kaczorowska dzieląc się cyklem “Ja MAMA”, “Ja AKTORKA”, “Ja KOBIETA” i wieloma innymi otworzyła się przed fanami.

Ostatnio informowaliśmy Was również, kiedy Agnieszka podzieliła się z internautami swoimi wielkimi oczekiwaniami na nowe mieszkanie. Tancerka przyznała wówczas, że święta wraz z mężem i ukochaną córeczką spędzą (najprawdopodobniej!) w nowym domu! Nie było wiadomo czy długo wyczekiwane gniazdko będzie gotowe na tę szczególną porę. Jak się jednak dziś okazało “rodzinie Pelątków” udało się i już dziś Agnieszka podzieliła się zdjęciem ze swojej nowej sypialni!

Agnieszka Kaczorowska na swoim! Pokazała sypialnię!

Agnieszka pozuje w czarnym welurowym dresie, na dużym łóżka. I to nie byle jakim, a bardzo stylowym! Łóżko Macieja i Agnieszki wyróżnia się żółtym obiciem ramy. Dodatkowo w nowej sypialni nie zabrakło świątecznych, niezwykle przyjemnych akcentów, jakimi są choinka, lampki oraz świąteczna pościel. Agnieszka jak na wzorową mamę przystało nie zapomniała o swojej córeczce i świątecznym stroju dla niej. Emilka leży w czerwonym kombinezonie, z kapturem ala czapka mikołaja. Celebrytka opisała zdjęcie:

“Co Wam przyniósł Mikołaj? 🎅🏻 Bo nam piękna sypialnię w nowym domku… i to od razu świątecznie udekorowaną❗️Jeszcze nie wszystko jest w niej gotowe (spostrzegawczy zauważą na zdjęciu czego brakuje 😉), ale jak będzie, to pokażę Wam ją w całości. 😌 Tymczasem łapcie zniżkę do @yourhomestory.pl na piękne ozdoby świąteczne i nie tylko! 👉🏻 Kod na 10% zniżki to: agnieszkastory👌🏻 Ja wybrałam u nich świąteczną pościel, lampeczki w kształcie reniferów oraz małą choinkę i bombki.”

Fanom bardzo spodobała się nowa sypialnia “Pelątków”. Nam również. Życzymy Agnieszce i Maciejowi samych wspaniałych chwil w nowym gniazdku!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej