Agnieszka Kaczorowska o pierwszych dniach macierzyństwa! Pokazała swoją kruszynkę!

1 sierpnia 2019
Przez: : M.J

26 lipca Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świecie powitali córeczkę, której imienia jeszcze nam nie zdradzili. W swoich mediach społecznościowych para nie kryła szczęścia i chętnie dzieliła się pierwszą sesją rodzinną jeszcze ze szpitala! Teraz młodzi rodzicie, rozpoczynają całkiem nową przygodę! Zobaczcie, jak Agnieszka radzi sobie w pierwszych dniach po porodzie!

Kaczorowska przez całą swoją ciążę była bardzo aktywna nie tylko zawodowo. Chętnie dzieliła się również ze swoimi fanami w mediach społecznościowych zdjęciami i filmikami z tego ważnego dla niej czasu.

Również za pomocą Instagrama dowiedzieliśmy się, że na świecie pojawiła się ich długo wyczekiwana córeczka!

“Zostaliśmy oblani miłością. ❤️ 26 lipca na świat przyszła nasza kruszynka, nasz cud, nasze szczęście. ❤️❤️ Rodzinka w komplecie. ❤️❤️❤️ “– napisała Agnieszka.

Również jej mąż, Maciej nie mógł ukryć swojego szczęścia, a swoją żonę nazwał bohaterką!

“Moja żona to bohaterka! @agakaczor kocham i dziękuję! ❤️”.

Pomimo tego, że zaledwie parę dni temu zostali rodzicami i na pewno kosztuje ich to wiele siły, to Agnieszka wciąż pozostaje w stałym kontakcie z internautami. Najwidoczniej pierwsze dni z maluchem zmusiły tancerkę do refleksji nad swoim życiem.

Kaczorowska w swoim życiu osiągnęła już naprawdę dużo i nie brakuje chwil, w których była naprawdę szczęśliwa. Jednak po jej ostatniej relacji na InstaStory możemy stwierdzić, że nie można niczego porównać do narodzin dziecka.

Na jej profilu pojawiło się nagranie, na którym nie może się powstrzymać z radości po wygranej w jednym z konkursów tanecznych. To osiągnięcie porównała do obecnego uczucia, kiedy jej mała córeczka słodko śpi u niej na rękach!

“Takie piękne wspominki mi z rana wysyłacie, pytając czy to ten sam poziom radości właśnie osiągnęłam…”– brzmi podpis na nagraniu.

Obok na zdjęciu widzimy zmęczoną, ale szczęśliwą Agnieszkę z córeczką na rękach. Pojawił się napis, że nic nie może się dorównać matczynej miłości i nawet najbardziej prestiżowy konkurs tańca nie może równać się z tym uczuciem!

“To zupełnie inny rodzaj radości i spełnienia. Teraz dochodzi ogromna matczyna miłość. Wtedy cel został osiągnięty, pewien rozdział skończony. Teraz wszystko się zaczyna!”

Jeszcze raz gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom i życzymy dużo wytrwałości!

Myślicie, że za niedługo Agnieszka Kaczorowska zdradzi nam imię swojej córeczki?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej