Agnieszka Kaczorowska pokazała STARE ZDJĘCIA! Pamiętacie MAŁĄ BOŻENKĘ z KLANU?

19 czerwca 2019
Przez: : P.Z.

Agnieszka Kaczorowska wspominając swoje początki przygód z telewizją, pokazała kilka starych zdjęć z planu serialu „Klan”, gdzie zaczęła występować dwadzieścia lat temu – jako niespełna siedmioletnia dziewczynka. Zobaczcie jak wspomina te doświadczenia i jak zmieniała się na przestrzeni lat!

Agnieszka Kaczorowska-Pela jest aktorką i prezenterką, ale przede wszystkim tancerką. Od 2014 roku bierze udział w programie telewizyjnym „Taniec z Gwiazdami”, a w 2017 roku założyła własną szkołę tańca „Danceworld by Agnieszka Kaczorowska”, w której z powodzeniem realizuje się również jako trenerka dzieci, młodzieży ale także dorosłych. Prywatnie w 2018 roku została żoną Macieja Peli i obecnie spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

Agnieszka gra również w serialu „Klan” i wielu telewidzom głównie kojarzy się właśnie z rolą Bożenki w którą wciela się od dwudziestu lat. Aktorka pierwsze swoje kroki na planie stawiała mając niespełna siedem lat. Kto by pomyślała, że to już tyle czasu minęło, a tak sama zainteresowana wspomina ten czas:

„Dokładnie 20 lat temu, w czerwcu 1999 roku, rozpoczęła się moja przygoda z serialem Klan. I choć w tym samym czasie rozpoczęła się także moja przygoda z tańcem, to znaczna większość społeczeństwa kojarzyła mnie głównie z postacią Bożenki. Praca na planie od najmłodszych lat pozwoliła mi w sposób naturalny pozyskać wiele umiejętności – tych czysto zawodowych, ale także tych personalnych. Praca wśród dorosłych zawsze dawała mi dużo dojrzałości. Często dziennikarze pytają mnie czy nie straciłam dzieciństwa… a ja głośno odpowiadam, że NIE! Po prostu moje dzieciństwo wyglądało zupełnie inaczej. Nie zmienia to faktu, że zawsze znajdowałam czas na zabawę z przyjaciółmi na podwórku! I czułam się szczęśliwym dzieckiem.” 

Agnieszka podkreśliła, że nie zawsze było łatwo zwłaszcza w okresie dorastania, gdzie nie raz spotykała się z przykrościami ze strony rówieśników. Jednak teraz z perspektywy 27 letniej dojrzałej kobiety i przyszłej matki docenia to, że od najmłodszych lat mogła gromadzić doświadczenia ze świata telewizji i show-biznesu.

„W Klanie gram nadal i choć były trudne momenty, że w nastoletnim życiu chciałam nie raz zrezygnować, głównie przez przykrości, które mnie spotykały ze strony rówieśników, to dziś czuję, że jest to niekończąca się opowieść. Cieszę się, że „przypadek” przez który znalazłam się w obsadzie otworzył mi drzwi do świata telewizji i pozwolił niesamowicie się rozwijać, sięgając przez lata po kolejne projekty. Jestem dumna, że w wieku 27 (prawie) lat mogę się pochwalić 20 letnim doświadczeniem. Produkcji i aktorom pragnę z całego serca podziękować, że zawsze czułam się z Wami jak w drugiej rodzinie i praca przy tym serialu nigdy nie blokowała mojego rozwoju na innych płaszczyznach. „ – napisała

Przy tej okazji pokazała kilka archiwalnych zdjęć z planu. Zobaczcie jak Agnieszka prezentuje się jako mała Bożenka.

Pamiętacie ją taką?


źródło: https://www.instagram.com/p/By4u5xaICVc/
źródło: https://www.instagram.com/p/By4u5xaICVc/

źródło: https://www.instagram.com/p/By4u5xaICVc/

źródło: https://www.instagram.com/p/By4u5xaICVc/

źródło: https://www.instagram.com/p/By4u5xaICVc/

Tancerka zdaje sobie sprawę, że dla niektórych pozostanie na zawsze Bożenką z Klanu, jednak ma do tego ogromny dystans i pragnąc uprzedzić niepotrzebne komentarze nieprzychylnych jej osób, napisała:

„Ubiegając złośliwości… uściski dla wszystkich, dla których „już zawsze będę Bożenką””

My Agnieszce gratulujemy postawy, życzymy dalszych sukcesów w realizacji planów zawodowych i prywatnych. A przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania, bo dla przeszłej mamy z pewnością to jest teraz  najważniejsze.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej