Agnieszka Kaczorowska przeszła metamorfozę? Jest komentarz gwiazdy!

31 stycznia 2020
Przez: : J.J

Agnieszka Kaczorowska podczas najnowszych zdjęć zwróciła uwagę swoją fryzurą, a dokładniej ciemniejszym kolorem włosów. Aktorka postanowiła zmienić swój naturalny kolor? Przekonajcie się! Agnieszka Kaczorowska przeszła metamorfozę?

Agnieszka Kaczorowska-Pela od ponad pół roku jest szczęśliwą mamą córeczki Emilki. Wraz z mężem – Maciejem wspaniale odnaleźli się w roli rodziców. Małżeństwo przeżywa obecnie wspaniały czas, bowiem zdecydowali się kupno wymarzonego domu. Maciej i Agnieszka tuż przed świętami ze zdwojoną siłą kończyli swoje mieszkanie, by Święta Bożego Narodzenia spędzić już w nowym gniazdku. Tancerka często dzieli się kolejnymi, urządzonymi pomieszczeniami w domu poprzez swój profil na Instagramie, który obserwuje ogromna ilość internautów – bo aż 326 tysięcy!

Profil Agnieszki prowadzony jest z wielkim rozmachem. Aktorka zamieszcza na nim przeróżne zdjęcia. Często też korzysta z relacji na Instastory. Na najnowszej z nich, postanowiła zdementować plotki na swój temat, które krążą od dwóch dni w mediach.

Agnieszka Kaczorowska przeszła metamorfozę? Jest komentarz gwiazdy!

Podczas ostatniego z oficjalnych wyjść, a dokładniej na pokazie “Susan Swimwear” Agnieszka zapozowała na ściance. Tym razem uwagę obserwatorów przykuła fryzura kobiety. Okazało się wówczas, że Agnieszka postanowiła przefarbować swoje włosy na ciemny blond! Na zdjęciach z imprezy faktycznie aktorka wygląda jakby zdecydowała się po raz pierwszy ingerować w swoje naturalne włosy. Dodatkowo – najnowsze zdjęcie Agnieszki, na którym pozuje z Emilką i Maciejem również to potwierdza!

Agnieszka postanowiła odnieść się do plotek i dodała nagranie, na którym wytłumaczyła, że ciemne włosy to tylko “wina” fotografa!

Agnieszka przyznała:

“Dzisiaj po wrzuceniu zdjęcia na swój profil przeczytałam na kilku portalach, że zmieniłam kolor włosów, a wszystko to sprawka Marka – fotografa (…)”

“Kochani ja mam naturalny kolor włosów od urodzenia, nic nigdy z nim nie robiłam i jestem z niego bardzo zadowolona, na razie nie mam takich planów, aczkolwiek przydałoby się coś podciąć, te włosy (…)

Też myśleliście, że Agnieszka zdecydowała się na “nowy kolor”?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej