Agnieszka Kaczorowska walczy z hejterami!

4 listopada 2019
Przez: : M.S.

Aktorka ze względu na spore zasięgi na swoim Instagramie, często musi mierzyć się z nienawiścią w sieci. Jak Agnieszka Kaczorowska walczy z hejterami? Przekonajcie się!

Agnieszka Kaczorowska swoją popularność zdobyła w bardzo młodym wieku. Od najmłodszych lat aktorka wcielała się w postać Bożenki, adoptowanej córki Rysia i Grażynki w serialu “Klan”. Dodatkową sławę przyniósł jej udział w tanecznym show “Taniec z Gwiazdami”. Oprócz aktorstwa, ogromną miłością Agnieszki jest również taniec. Gwiazda reprezentuje najwyższą międzynarodową klasę taneczną “S”.

Kaczorowska również świetnie radzi sobie jako influencerka. Jej profil na Instagramie obserwuje blisko 316 tysięcy fanów. Gwiazda jest bardzo aktywna w social- mediach, gdzie na bieżąco relacjonuje, co u niej słychać.

Swoje spore zasięgi aktorka wykorzystuje często do różnych reklam. Jak przyznaje niejedna gwiazda, na Instagramie świetnie można zarobić m.in reklamując różnego rodzaju marki. Najczęstszymi produktami, jakie teraz poleca Kaczorowska są zwykle produkty kosmetyczne oraz oczywiście marki dziecięce. Aktorka niedawno po raz pierwszy została mamą, więc stała się wiarygodna w reklamowaniu artykułów niemowlęcych.

Oprócz miłych stron internetu, istnieją również te gorsze. Osoby, które są popularne i aktywnie działają w sieci są często narażone na hejt. Ostatnio bardzo głośno się mówi i szerzącej się nienawiści w social- mediach. Mimo wielu akcji, hejterzy wciąż pojawiają się w sieci i bez skrupułów zamieszczają komentarze pełne nienawiści.

Jak Agnieszka Kaczorowska walczy z hejterami?!

Agnieszka Kaczorowska również nie raz doświadczyła na własnej skórze przykrych komentarzy. Zapytana przez reportera Plotka wyznała, w jaki sposób walczy z hejterami w sieci:

“Jeżeli jest to hejt sam w sobie i jest dużo mowy nienawiści to ja tych ludzi po prostu blokuje i komentarze kasuje. Mówię tez o tym głośno, bo mój Instagram nie jest miejscem na wylewanie swoich frustracji. Są od tego portale plotkarskie i inne miejsca w internecie, niestety. Na moim Instagramie tego nie będzie i tu nie chodzi, o to żeby się ze mną ze wszystkim zgadzać, tylko o to, że jeżeli wyrażam swoje zdanie to należałoby to zrobić kulturalnie”

Dodało również, że negatywne komentarze są zwykle niepotrzebnie, gdyż druga osoba, nie ma ochoty usłyszeć krytyki. Dodała również:

“Jeśli będę chciała otrzymać od kogoś feedback, np. co myślisz o moim profilu, to zgłoszę się do osoby, którą uważam za autorytet w tym temacie”

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej