Agnieszka Kaczorowska zapowiada nowy projekt! Z myślą o macierzyństwie!

18 września 2019
Przez: : J.J

Agnieszka Kaczorowska-Pela zapowiada nowy projekt! Młoda mama na swoim profilu na Instagramie zamieściła zapowiedź swojego nowego, nadchodzącego projektu! Zapowiada się naprawdę interesująco!

Agnieszka Kaczorowska to młodo upieczona mama. Wraz z mężem Maciejem Pelą wychowuje swoją malutką córeczkę – Emilkę. Jeszcze niedawno Agnieszka z całą rodziną świętowała we Włoszech swoją pierwszą rocznicę ślubu. Tuż po powrocie z gorących Włoch aktorka uraczyła swoich fanów bardzo pozytywną informacją. Agnieszka Kaczorowska zapowiada nowy projekt!

Okazuje się bowiem, że młoda mama niezbyt długo nacieszyła się urokami macierzyństwa i wraca do pracy. Na swoim profilu na Instagramie zdradziła, że już niedługo powróci do aktorstwa, oczywiście nie zapomniała przypomnieć swoim fanom, że w nadmiarze obowiązków pomoże jej ukochany mąż – więcej przeczytacie o tym TUTAJ.

Agnieszka Kaczorowska zapowiada nowy projekt!

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil obserwuje ponad 300 tysięcy fanów! Co bądź młoda mama dzieli się z fanami zdjęciami swojej rodziny, wyjazdami czy wspomnieniami. Obserwując profil Agnieszki po raz kolejny mogliśmy dowiedzieć się co szykuje dla swoich fanów w najbliższej przyszłości.

Okazuje się bowiem, że młoda mama wraca nie tylko na plan zdjęciowy, ale również wymyśliła i zaplanowała nowy projekt. Kaczorowska z córka na piersi ogłosiła ,oglądającym jej Instastory, nowy projekt, a będzie nim – taniec z dzieckiem w chuście!
Dodatkowo zaprosiła kobiety na warsztaty, na których będą mogły poznać szczegóły dotyczące tego wydarzenia!

Agnieszka Kaczorowska to wzór jak idealnie łączyć macierzyństwo z pracą zawodową. Choć od momentu narodzin Emilki minęło niewiele jej życie zawodowe zaczyna nabierać niezłego tempa, a nowy projekt zapowiada się bardzo interesująco!

Co myślicie o tego rodzaju wydarzeniach? Czy chętnie wzięłybyście udział w zajęciach tanecznych wraz z pociechami?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej