Agnieszka Kaczorowska zdradziła kolejne szczegóły na temat ciąży – wiemy, kiedy urodzi!

10 lutego 2021
Przez: : MC

Agnieszka Kaczorowska zdradziła kolejne szczegóły dotyczące swojej ciąży. Kiedy na świecie pojawi się drugie dziecko aktorki? Sprawdźcie!

Agnieszka Kaczorowska to obecnie jedna z najpopularniejszych influencerek. To także uzdolniona tancerka oraz aktorka, której największą rozpoznawalność przyniosła rola Bożenki w serialu “Klan”.

Aktorka ponad 3 lata temu poznała tancerza Macieja Pelę, który zaledwie rok później stał się jej mężem. Para pobrała się dokładnie 7 września 2018, a 26 lipca 2019 na świat przyszła ich córeczka Emilia. W ostatnich tygodniach nasiliły się plotki na temat drugiej ciąży aktorki. Agnieszka przez długi czas nie potwierdzała przypuszczeń internautów, którzy bacznie obserwowali zmianę jej ciała. Kiedy na Instagramie pojawiło się jej zdjęcie w szerokiej koszuli, wszyscy byli niemalże pewni, że Aga spodziewa się drugiego dziecka. I rzeczywiście – niedługo później w rozmowie z “Party” przyznała, że jest w ciąży, a z ogłoszeniem radosnej nowiny czekała do zakończenia pierwszego trymestru.

Zobacz także: Kaczorowska pokazała ciążowe krągłości. Jakie imię wybrała dla drugiego dziecka?

Agnieszka Kaczorowska zdradziła kolejne szczegóły na temat ciąży

Agnieszka po ogłoszeniu ciąży stała się bardziej wylewna i chętnie opowiada o swoim błogosławionym stanie. W rozmowie z redaktorką portalu “Jastrząbpost”, zdobyła się na kolejne wyznania. Jak się okazuje, Agnieszka wraz z mężem chcieli mieć drugie dziecko.

“Jeszcze zanim Emilka skończyła roczek, zaczęliśmy rozmawiać o tym, że chcemy drugie dziecko za jakiś czas. Myśleliśmy, że w tym roku, który się zaczął, będę zachodzić w ciążę, a to wydarzyło się parę miesięcy wcześniej” – powiedziała reporterce Agnieszka.

Agnieszka Kaczorowska zdradziła także termin porodu. Okazuje się, że drugie dziecko Agi i Maćka urodzi się również latem i co więcej, planowany termin odbiega około tygodnia od urodzin pierwszego dziecka. Jest więc szansa, że drugie dziecko przyjdzie na świat w urodziny Emilki!

“Dziecko urodzi się w lecie, tak samo jak Emilka, mam nadzieję, że nie w ten sam dzień. (…) Chciałabym jednak, aby dzieci miały w inny dzień urodziny, bo każde dziecko chce mieć taki swój dzień. Więcej fajniej by było, żeby to nie był 26 lipca, no ale zobaczymy” – dodała Agnieszka.

Agnieszce i maleństwu życzymy dużo zdrowia!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej