Agnieszka Kaczorowska zdradziła swój sposób na sukces! Z czego zarabia największe pieniądze?

4 lutego 2021
Przez: : M.J

Agnieszka Kaczorowska zdradziła swój sposób na sukces w jednym z wywiadów. Jak się okazuje, pomimo zamknięcia swojej szkoły tańca nie może ona narzekać na brak pieniędzy. Wraz z mężem doskonale potrafili się odnaleźć w nowej sytuacji i jak stwierdził Maciej Pela – „moja żona jest znacznie lepsza w zarabianiu pieniędzy niż ja”. Zobaczcie!

Agnieszka Kaczorowska-Pela wraz z mężem Maciejem tworzą rodzinę jak z obrazka. Od kiedy po raz pierwszy zostali rodzicami, ich życie zmieniło się diametralnie. Powodem tego nie tylko były narodziny Emilki, ale również przeprowadzka do wymarzonego domu oraz pandemia, która zmusiła ich do zamknięcia szkoły tańca. Tancerka nigdy nie ukrywała, że zamknięcie wymarzonego biznesu było najtrudniejszą decyzją w jej życiu. Jak podkreśliła w wywiadzie dla Party, nie zrobiła tego tylko z powodów finansowych:

„Głową byłam w pracy przez całą dobę, co kładło się cieniem na naszym życiu prywatnym i pozostałych działaniach zawodowych. Do tego dochodził strach o zdrowie nasze i innych. Nie wiedzieliśmy, kiedy obostrzenia zostaną zniesione i znów będziemy mogli otworzyć szkołę”

Niemniej jednak okazuje się, że decyzja ta tylko wyszła im na dobre. W ich przypadku pandemia okazała się dla nich łaskawa i na pewno nie mogą narzekać na brak środków finansowych. Obydwoje przenieśli się do sieci i to właśnie tam zarabiają największe pieniądze. Niektórym jednak zaskakujące mogą się wydać słowa Macieja Peli. Zobaczcie, co zdradził na temat swojej małżonki!

Agnieszka Kaczorowska zdradziła swój sposób na sukces!

Maciej i Agnieszka po zamknięciu szkoły mogli nieco odetchnąć i przenieść swoje życie zawodowe do Internetu. Prowadzą kanał w serwisie YouTube. Aga jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, a różnego rodzaju projekty dla reklamodawców dają im kolejne źródło dochodu. Nie można zapomnieć również o jej roli w serialu „Klan”. Wydają się oni idealnie zgranym duetem, który potrafi się odnaleźć w każdej sytuacji:

„Nigdy nie zbankrutowaliśmy i nie mieliśmy takich kłopotów finansowych, jak pisano, bo nigdy nie trzymaliśmy się tylko jednej pracy. Powiem to, bo Aga się wstydzi: moja żona jest znacznie lepsza w zarabianiu pieniędzy niż ja! Ma świetne pomysły, które przekuwa w dobre biznesy. Ona ma wizje, a ja je realizuję i spinam kosztorysy. Zajmuję się też niezbędną papierologią, czyli umowami, fakturami i kontaktem z klientami. A czasem sprowadzaniem mojej żony na ziemię”– powiedział Maciej w rozmowie z Party.

Agnieszka i Maciej już w lipcu tego roku po raz drugi zostaną rodzicami. Aktorka ma już za sobą pierwszy trymestr ciąży i coraz chętniej pokazuje swoje ciążowe krągłości. Niemniej jednak wszystko wskazuje na to, że nie zamierza rezygnować z pracy. Jak zaznaczyła, lubi zarabiać pieniądze i cały czas ma nowe pomysły:

„Fakt, lubię zarabiać pieniądze i nie jest to żadna ujma. Polubiłam biznes i wciąż mam nowe pomysły. Mam intuicję. Tak było chociażby z moim kanałem na YouTubie. Zainwestowałam w to oszczędności, które zaczęły się pięknie zwracać. To był strzał w dziesiątkę”

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej