Agnieszka Kołodziejska: [wiek, radio, Instagram]

31 grudnia 2022
Przez: : W.M.

Agnieszka Kołodziejska to znana dziennikarka radiowa, która dała się poznać także widzom w programach telewizyjnych jako znakomita prezenterka. Co wiadomo o Agnieszce Kołodziejskiej?

Agnieszka Kołodziejska: wiek

W sieci trudno znaleźć informacje dotyczących wieku dziennikarki. Wiadomo jednak, że karierę rozpoczęła w 1998 roku. Pracę w radio rozpoczęła już ponad 24 lata temu w Radiu Classic w Łodzi, gdzie zajmowała się początkowo sprzedażą reklam. Już wtedy wiedziała, że chce pracować przy mikrofonie.

Kołodka nie ukrywa, że praca w radiu to jej ogromna pasja, podobnie jak podróże. Dziennikarka zwiedziła już ponad 60 krajów.

Agnieszka Kołodziejska: praca

Kołodziejska w kolejnych latach rozpoczęła współpracę z Radiem Złote Przeboje, a także Radiem Pogoda. W 2008 r. dołączyła do Radia ZET, z którym związana jest do teraz. Słuchacze poznali ją z takich programów jak “Dzień dobry bardzo”, który prowadziła przez siedem lat, czy audycji “Dzieje się”.

Dziennikarka w 2014 roku rozpoczęła swoją przygodę także z pracą w telewizji. Widzowie stacji Polsat Play zobaczyć ją mogli w programach “Polacy w świecie” oraz “Polacy za granicą”.

Zobacz także: Damian Michałowski odszedł z Radia Zet.

Agnieszka Kołodziejska: Instagram

Kołodka, gdyż tak znana jest widzom i słuchaczom, aktywnie prowadzi swój Instagram. Internauci znaleźć ją mogą pod nazwą @kolodka_z_radia. Na chwilę obecną jej profil śledzi ponad 22 tys. obserwatorów.

źródło: Radiozet.pl/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej