Połącz się z nami

Agnieszka Łyczakowska ze ,,Ślubu od pierwszego wejrzenia’’ pokazała zdjęcia z sesji ciążowej!

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik

Z życia gwiazd

Agnieszka Łyczakowska ze ,,Ślubu od pierwszego wejrzenia’’ pokazała zdjęcia z sesji ciążowej!

Agnieszka Łyczakowska była jedną z uczestniczek programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Jak się okazuje, produkcja pomogła jej odnaleźć miłość. Agnieszka i Wojtek Janik tworzą naprawdę zgraną parę. Już niebawem na świecie pojawi się ich pierwsze dziecko. Oboje pochwalili się zdjęciami z sesji ciążowej!

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik

Program Ślub od pierwszego wejrzenia, już od pierwszego sezonu wywołuje wielkie emocje wśród widzów. Tak było także podczas emisji czwartej edycji, kiedy jednymi z bohaterów byli Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik.

Okazuje się, że eksperci nie pomylili się w dobrze ich w parę, ponieważ po ślubie udało im się stworzyć szczególną relację. Niedawno, kobieta nawet zdecydowała się dopisać do swojego  nazwisko męża.

Agnieszka i Wojtek Ślub od pierwszego wejrzenia 4
Agnieszka i Wojtek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 4 spodziewają się dziecka

Zobacz także: Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik zdradzili płeć dziecka!

Agnieszka Łyczakowska jest w ciąży

Jakiś czas temu Agnieszka i Wojtek publicznie wyznali, że w najbliższym czasie ich rodzina się powiększy. Szczęśliwi przyszli rodzice zdradzili także płeć dziecka! Mianowicie, niebawem na świeci pojawi się córeczka pary, która poznała się w programie Ślub od pierwszego wejrzenia.

Oczywiście, w sieci szybko pojawiły się komentarze z gratulacjami i życzenia zdrowia dla przyszłej mamy i jej córeczki. Od tamtej pory, Agnieszka Łyczkowska zdradza swoim obserwatorom, jak przechodzi ciążę oraz jak w tej sytuacji odnajduje się Wojtek.

Niedawno, Agnieszka i Wojtek na swoich profilach na Instagramie pochwalili się zdjęciami z sesji ciążowej, w której razem wzięli udział. Trzeba przyznać, że kobieta wygląda naprawdę kwitnąco, co nie umknęło także uwadze internautów.

Wielu fanów pary ze Ślubu od pierwszego wejrzenia zdecydowało się zostawić pod zdjęciami miłe słowo dla przyszłych rodziców. Oto niektóre z nich:

,,Przepięknie ❤️ wszystkiego co najlepsze dla Waszej trójeczki ❤️’’

,,PRZEPIEKNIE wyglądacie razem 😍 Aga promieniejesz i jestem pewna że będziesz najlepsza mama na świecie! ❤️❤️❤️’’

źródło: Instagram Agnieszki Łyczakowskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry