Agnieszka Łyczakowska ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” urodziła! Pokazała zdjęcie maleństwa!

5 stycznia 2022
Przez: : MC

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik poznali się za pośrednictwem programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Ich relacja szybko nabrała tempa, a dziś są już szczęśliwymi rodzicami!

Ślub od pierwszego wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia to wyjątkowy program, który łączy ludzi. Uczestnicy przed kamerami biorą ślub, a swojego wybranka lub wybrankę po raz pierwszy widzą dopiero na ślubnym kobiercu. Pary dobiera grono ekspertów, którzy skrupulatnie dopasowują małżonków według ich wymagań. Po czasie spędzonym razem, świeżo upieczone małżeństwo decyduje czy wciąż chce ze sobą być. Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik wzięli udział w 4. edycji programu.

“Jestem szczęśliwa…. 2,5 roku temu zdecydowałam się na ślub z nieznajomym. Nie zastanawiałam się wtedy co będzie jeśli… po prostu brnęłam do przodu z każdym krokiem na castingach. Cieszę się, że nie zwątpiłam w udział w programie, że nikt mnie od tej decyzji nie odwiódł (…) Dziś to nie eksperyment to miłość i rodzina, a teraz tylko czekamy jej owoc…” – napisała o udziale w programie Agnieszka.

Związek Agnieszki i Wojtka

Widzowie programu na pierwszy rzut oka dostrzegli, że między parą zaczęło iskrzyć, a eksperci spisali się na medal, łącząc w parę Agnieszkę i Wojtka. Ich relacja jeszcze przed kamerami zaczęła nabierać tempa. Para poznawała się i nie kryła radości z tym związanej.

Po zakończeniu programu małżeństwo mogło w pełni nacieszyć się sobą i jeszcze bliżej poznać. Szybko zamieszkali razem, a za pośrednictwem mediów społecznościowych relacjonowali, co u nich słychać. Ich miłość kwitła i kwitnie do dziś, a dowodem na to jest ich pociecha! Małżeństwo w połowie lipca na łamach programu Dzień Dobry TVN oznajmiło, że spodziewa się dziecka.

Zobacz także: Ciążowa stylizacja Agnieszki Łyczakowskiej za niecałe 100 zł!

Agnieszka Łyczakowska urodziła

Informacja o ciąży Agnieszki uradowała wszystkich jej fanów i nie tylko. Uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia regularnie publikowała zdjęcia i informacje związane z przebiegiem ciąży. Jak się okazuje, Agnieszka i Wojtek powitali już na świecie swoje pierwsze dziecko. Łyczakowska zamieściła na Instagramie zdjęcie rączki maleństwa.

“Jest z Nami❤️
Antosia – Tosia jak kto woli, urodziła się 4.01.2022 o 14:45 siłami natury. Dostała 10 punktów i jest największym naszym szczęściem.
Mimo, że poród trwał ponad 15 godzin, a ja nadal czuje jego przebieg jest cudownie 🥰
No to zaczynamy nowy etap życia 💪🏼❤️
-Dziękujemy za wszystkie wiadomości i życzenia razem z Antosią❤️”
– napisała Łyczakowska

Gratulujemy!

źródło: Instagram Agnieszki Łyczakowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej