Agnieszka Radwańska urodziła! Znamy imię synka tenisistki

27 lipca 2020
Przez: : W.M.

Media obiegła właśnie sensacyjna wiadomość o przyjściu na świat pierwszego dziecka Agnieszki i Dawida. Agnieszka Radwańska urodziła.

Po miesiącach radosnego oczekiwania znana tenisistka urodziła właśnie synka. Szczęśliwą informacją podzielił się dumny tata – Dawid Celt.

Pod koniec stycznia tego roku Agnieszka Radwańska za pomocą mediów społecznościowych ogłosiła, że razem ze swoim mężem Dawidem Celtem spodziewają się pierwszego dziecka. Na profilu emerytowanej tenisistki, która zakończyła już karierę sportową, pojawiło się zdjęcie dziecięcych bucików. Podpis pod fotografią nie zostawiał złudzeń, że wkrótce jej rodzina się powiększy.

„Przyszedl czas na nowy etap w zyciu☺️🤰 #szczesliwa

#rodzinasiepowieksza #będęmamą”

Od tego czasu Agnieszka chętnie chwaliła się swoim obserwatorom licznymi zdjęciami, na których prezentowała ciążowe krągłości. Kilka tygodni temu odbyło się nawet bajecznie piękne baby shower, na którym nie zabrakło najbliższych Agnieszce osób. Zobacz: Baby shower Agnieszki Radwańskiej.

Agnieszka Radwańska urodziła

Jak się okazuje, rodzina Agnieszki Radwańskiej i jej męża, z którym kilka dni temu świętowała trzecią rocznicę ślubu, właśnie się powiększyła. Agnieszka Radwańska urodziła. Na świecie pojawiło się pierwsze dziecko tenisistki i Dawida Celta. Informacje przekazał sam dumny tata, który zdradził nawet imię pociechy. Jak się okazuje, synek pary otrzymał na imię Jakub.

Składamy serdeczne gratulacje dla szczęśliwych rodziców.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej