Połącz się z nami

Agnieszka Radwańska znowu pod obstrzałem internautów! „Co się stało z twoją twarzą”?!

Z życia gwiazd

Agnieszka Radwańska znowu pod obstrzałem internautów! „Co się stało z twoją twarzą”?!

Najbardziej znana polska tenisistka, Agnieszka Radwańska znowu padła ofiarą hejtu. Tym razem nie chodzi o jej sportowe wyczyny na korcie, ale o jej twarz, która stała się tematem rozmów. Co tak bardzo poruszyło internautów? Zobaczcie!

Agnieszka Radwańska jedna z dwóch największych polskich tenisistek, nawet po zakończeniu sportowej kariery nie daje o sobie zapomnieć. Isia nadal jest aktywna w życiu publicznym, a ostatnio mogliśmy oglądać jej taneczne pląsy na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. Radwańska wystąpiła w parze ze Stefano Terrazziono, ale niestety ich przygoda nie trwała długo, bo już w 7 odcinku musiała pożegnać się z programem.

Niedawno tenisistka pojawiła się w programie śniadaniowym „Pytanie na śniadanie”, w którym opowiadała o zbliżającym się benefisie. Niestety jej fani i widzowie programu największą uwagę zwrócili nie na to, o czym mówi podczas wywiadu, ale jak bardzo zmienił się wygląd jej twarzy!
Przed wejściem na wizję, pojawiło się zdjęcie Agi w ramach zapowiedzi wywiadu. I to właśnie pod tym zdjęciem rozpętała się prawdziwa burza. Internautom najwyraźniej nie spodobał się nowym wygląd tenisistki i dali temu upust w komentarzach.

„Szkoda, że teraz tyle osób niszczy naturalne swoje piękno! Straszne….”, „Jezu Agnieszka co się stało z twoją twarzą? Przecież Ciebie się teraz źle słucha nawet”, „Ciekawe, ile zapłaciła temu magikowi, który ją, aż taaak oszpecił”– czytamy pod zdjęciem.

Źródło:
https://www.facebook.com/pytanienasniadanie/photos/pcb.2178445568857191/2178445265523888/?type=3&theater

Być może była to jednak kwestia światła i źle dobranego makijażu? Niestety, internetowi specjaliści w tej dziedzinie mają na ten temat inne zdanie. Uważają, że Radwańska jednak przesadziła z wizytami w gabinetach medycyny estetycznej, co doprowadziło właśnie do tak zauważalnych zmian w wyglądzie jej twarzy.

Aga na swoim Instagramie często dodaje zdjęcia ze swojego życia i jest cały czas bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się nawet swoim nowym dziełem, które stworzyła razem z inną tenisistką i zarówno swoją przyjaciółką, Caroline Woźniacki. Obie sportsmenki nagrały piosenkę pod tytułem „We love our tennis”. Utwór ten powstał właśnie z okazji benefisu, o którym Aga opowiadała w studiu „PnŚ”. Muzykę do utworu stworzył Piotr Rubik, a tekst dla dziewczyn napisał Jacek Cygan. Posłuchajcie, jak Agnieszka sprawdza się w roli piosenkarki!

Myślicie, że Agnieszka zaczęła faktycznie ingerować w swoją urodę? Tenisistka zawsze należała do gwiazd sportu, które wydawałoby się, nie muszą nic poprawiać w swoim wyglądzie. Nawet jeśli skorzystała z pomocy medycyny estetycznej to, czy mamy prawo, aż tak surowo ją oceniać?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry