Agnieszka Rylik: [wiek, kariera, mąż, Instagram]

27 kwietnia 2020
Przez: : KS

Agnieszka Rylik jest niewątpliwie jedną z najlepszych bokserek w całej historii tego sportu w Polsce. Mimo, że jej zawodowa kariera dobiegła końca, nadal cieszy się bardzo dużą sympatią. Sprawdza się także na innych płaszczyznach. Co o niej wiadomo?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Rylik (@agnieszka_rylik)

Agnieszka Rylik: wiek

Sportsmenka pochodzi z Kołobrzegu i tam też mieszkała w latach młodości. Urodziła się 21 stycznia 1974 roku, a więc ma 48 lat. Przed boksem, próbowała swoich sił w innych dyscyplinach. Były to koszykówka, siatkówka, a także lekkoatletyka. Jest absolwentką politologii na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu.

Agnieszka Rylik: walki

Kick-boxing zaczęła trenować już jako nastolatka, a wszystko zaczęło się po zajęciach z samoobrony, na które się zapisała. Aby wygrać Mistrzostwa Polski wystarczyło jej zaledwie pół roku przygotowań do zawodów. Na swoim koncie ma także Mistrzostwo Europy oraz Świata. Niewątpliwie, jej wielkim sukcesem są walki stoczone w najpopularniejszych halach sportowych w Stanach Zjednoczonych. Bilans walk, które stoczyła to aż 17 zwycięstw z jedną tylko przegraną.

Zobacz także: Diablo Włodarczyk w więzieniu?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez (@agnieszka_rylik)

Agnieszka Rylik: kariera

Po zakończeniu kariery sportowej, Rylik bardzo dobrze odnajduje się w świecie show biznesu. Zagrała kilka epizodycznych ról w produkcjach filmowych. Oprócz tego, w telewizji występowała w roli ekspertki, a także prowadziła własne cykle sportowe. Wzięła udział w Tańcu z gwiazdami oraz Agent – Gwiazdy. Wydała również autobiograficzną książkę pod tytułem Nokaut.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony prz(@agnieszka_rylik)

Agnieszka Rylik: mąż

W przeszłości była zaręczona z kickboxerem Robertem Nowakiem, lecz ich drogi finalnie się rozeszły. Następnie przez 15 lat jej mężem był Krzysztof Zbarski, z którym ma córkę Marię urodzoną w 2011 roku. Na chwilę obecną jest związana z Andrzejem Gnoińskim.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony prze (@agnieszka_rylik)

Agnieszka Rylik: Instagram

Swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @agnieszka_rylik, gdzie aktualnie jej aktywność śledzi ponad 21 tys. użytkowników. Byłą pięściarka zamieszcza tam liczne zdjęcia, a także nagrywa relacje, dzięki którym jest na bieżąco ze swoimi fanami.

źródło: Instagram Agnieszki Rylik

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej