Połącz się z nami

Agnieszka Skrzeczkowska: [wiek, Top Model, partnerka, Instagram]

Opisy gwiazd

Agnieszka Skrzeczkowska: [wiek, Top Model, partnerka, Instagram]

Agnieszka Skrzeczkowska to jedna z uczestniczek dziewiątej edycji programu ,,Top Model’’, której udało się zakwalifikować do finałowego etapu. Ma szansę nie tylko wygrać, ale także dobrze zacząć karierę w branży modelingowej. Jeśli jesteście ciekawi, co wiadomo na jej temat, koniecznie powinniście przeczytać artykuł zamieszczony poniżej!

Agnieszka Skrzeczkowska: wiek

Agnieszka jest jedną z najstarszych uczestniczek, które zakwalifikowały się do finałowego grona dziewiątej edycji programu ,,Top Model’’. Mianowicie, ma już 30 lat. Nie da się ukryć, że to dość późny wiek, jak na początki w branży modelingowej, lecz czas pokaże, jak będzie w jej przypadku. Na co dzień zajmuje się marketingiem. W wolnych chwilach chętnie ćwiczy na siłowni, co z resztą widać od pierwszego rzutu oka na jej nienaganną figurę.

Agnieszka Skrzeczkowska: ,,Top Model’’

Odcinek z jej udziałem na castingu został wyemitowany jako drugi w kolejności. Jurorzy nie ukrywali, że kobieta od razu wpadła im w oko. Chcąc sprawdzić jej warunki fizyczne poprosili o przebranie. To tylko potwierdziło ich oczekiwania i zakwalifikowali ją do kolejnego etapu ,,Top Model’’. Na bootcampie, Agnieszka udowodniła, że nie pomylili się co do niej, a ostatecznie znalazła się w finałowym składzie uczestników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

Post udostępniony przez Agniezkowska (@maschines)

Agnieszka Skrzeczkowska: partnerka

Agnieszka na castingu pojawiła się w towarzystwie swojej narzeczonej Karoliny Brzuszczyńskiej. Panie mają już za  sobą podwójne zaręczyny, a w przyszłości planują ślub. Są świadome tego, że aby zrobić krok ku wspólnej przyszłości, muszą w tym celu udać się za granicę. Prawdopodobnie, odbędzie się to w Barcelonie, a uroczyste świętowanie w gronie najbliższych zorganizują już w Polsce. Agnieszka i Karolina prowadzą razem kanał na Youtube, gdzie między innymi pokazują, jak wygląda życie pary homoseksualnej w naszym kraju.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Agnieszkowska (@maschines)

Agnieszka Skrzeczkowska: Instagram

Swój profil na Instagramie prowadzi pod nazwą @maschines, a jej aktywność śledzi tam ponad 49 tysięcy użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszkwska (@maschines)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry