Agnieszka z “Rolnik szuka żony 10”: [wiek, program, Instagram]

11 września 2023
Przez: : K.M.

Już jesienią na ekranach naszych telewizorów pojawi się uwielbiany przez wielu program Rolnik szuka żony. Dziesiąta edycja przyniesie wiele emocji. Jedną z uczestniczek jest piękna Agnieszka z województwa warmińsko-mazurskiego. Co wiemy na jej temat?

Agnieszka z Rolnik szuka żony: wiek

Rolniczka pochodzi z województwa warmińsko-mazurskiego i w tym roku skończy 40 lat.

Pasją pięknej rolniczki od najmłodszych lat są konie. Od 17 lat Agnieszka, na co dzień zajmuje się ich hodowlą, prowadzi również ośrodek, w którym trenuje konie i jeźdźców. Co więcej, kobieta jest właścicielką dobrze prosperującego hotelu i restauracji.

Teraz, zapracowana kobieta chce skupić się na swoim życiu prywatnym. Czy w programie znajdzie swoją drugą połówkę? Mamy nadzieję, że tak!

Agnieszka: Rolnik szuka żony 10

Kultowy program TVP w tym roku doczekał się swojej jubileuszowej 10 edycji. W show biorą udział rolnicy i rolniczki, którzy poszukują swojej drugiej połówki na całe życie. W pierwszym odcinku poznajemy sylwetki wszystkich rolników, a zainteresowani panowie i panie przysyłają listy do swojego wybranego kandydata.

Uczestnicy spośród zgłoszeń wybierają swoich kandydatów i umawiają się z nimi na spotkanie. Po kolejnych selekcjach wybrana grupa osób zapraszana jest do domów rolników i tam dokonywany jest ostateczny wybór. Ostatnim etapem programu jest wyjazdów rolników i ich wybranek/wybranków do ich rodzin. Gospodynią programu jest niezwykła Marta Manowska. Premiera 10 sezonu przewidziana jest na 17 września o godzinie 21:20.

Zobacz także: Poznaj wszystkich uczestników 10. edycji programu Rolnik szuka żony

Agnieszka z Rolnik szuka żony 10: Instagram

Na ten moment nie wiadomo, czy Agnieszka prowadzi swój profil w mediach społecznościowych.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej