Agnieszka Włodarczyk pokazała partnera – to znany sportowiec!

30 lipca 2020
Przez: : MC

Agnieszka Włodarczyk pokazała swojego nowego partnera! Zdjęcie z wybrankiem opublikowała na swoim Instagramie. Okazuje się, że mężczyzna jest znanym sportowcem!

Agnieszka Włodarczyk urodziła się 13 grudnia 1980 roku w Sławnie. Jest znaną, polską aktorką, piosenkarką jak i działaczką społeczną. Co ciekawe, swoją karierę rozpoczęła mając zaledwie 14 lat. Wystąpiła wówczas w teatrze Studio Buffo w musicalu “Metro”. Aktorka następnie pojawiła się w serialu “13 posterunek” i “Plebanii”, dzięki czemu Agnieszka zyskała na popularności. Co ciekawe, w 2007 wygrała pierwszą edycję “Jak oni śpiewają”, dzięki czemu rozpoczęła karierę muzyczną.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk na zakupach w second-handzie. Sprawdźcie, co kupiła!

Agnieszka Włodarczyk pokazała partnera!

Agnieszka jest niezwykle aktywna w social mediach. Na swoim profilu regularnie publikuje zdjęcia z życia codziennego, fotografuje swoje stylizacje czy dodaje relacje z eventów. Co ciekawe, jej profil obserwuje prawie 150 tys. osób!

Znana aktorka pochwaliła się swoim szczęśliwym związkiem na Instagramie. Zdjęcie z nowym partnerem podpisała jedynie skromnym, ale wymownym serduszkiem. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci gratulowali i składali życzenia parze. Czytamy:

“Cudowni! ♥️”

“Szczęścia ❤️”

“Super! Powodzenia!”

Kim jest partner Agnieszki Włodarczyk?

Mężczyzna ze zdjęcia to Robert Karaś – utytułowany sportowiec, który co ciekawe, jest mistrzem i rekordzistą świata w triathlonie. Ponadto 31-latek bierze udział w corocznych, prestiżowych zawodach Ironman odbywających się na Hawajach.  

https://www.instagram.com/p/B_nYXqfHXIx/

Agnieszce i Robertowi życzymy dużo miłości i wytrwałości!

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej