Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w bikini. 43-latka zachwyciła szczupłą figurą

30 listopada 2021
Przez: : W.M.

Jedna z najpopularniejszych dziennikarek, którą widzowie od pewnego czasu oglądać mogą w programie Dzień Dobry TVN, pochwaliła się zdjęciem z egzotycznych wakacji. Przy okazji pokazała swoją zjawiskową figurę. Internauci są zachwyceni.

Prowadząca DDTVN
Zdjęcie Agnieszki Woźniak-Starak

Informacje o Agnieszce

Agnieszka Woźniak-Starak to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych obecnie dziennikarek w Polsce. Swoją karierę rozwija od wielu lat, a część widzów z pewnością kojarzy ją jeszcze z pracy w Telewizji Publicznej.

Kilka lat temu Agnieszka zakończyła swoją współpracę z TVP, gdzie prowadziła takie programy jak Pytanie na śniadanie czy Bitwa na głosy. W marcu tego roku tego dziennikarka razem z Ewą Drzyzgą dołączyły do ekipy śniadaniówki w stacji TVN, gdzie razem zostały nowymi prowadzącymi Dzień Dobry TVN.

Popularność Agnieszki sprawiła, że wiele osób z zaciekawieniem przygląda się także jej życiu prywatnemu. W 2015 roku prezenterka zaręczyła się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, a rok później para zdecydowała się na ślub. Niestety mąż Agnieszki zmarł ponad dwa lata temu, wypadając ze swojej łódki na jeziorze Kisajno.

Woźniak-Starak w stroju kąpielowym

Agnieszka, jak wiele osób publicznych, bardzo aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Prowadząca Dzień Dobry TVN często raczy swoim obserwatorów nowymi postami i nagranymi relacjami.

Zobacz także: Jakie plany na życie ma Agnieszka Woźniak-Starak?

Niedawno dziennikarka postanowiła skorzystać z urlopu i udała się na krótkie wakacje, ale błogie dni z dala od licznych obowiązków właśnie dobiegły końca. To właśnie w swoim ostatnim poście, jaki zamieściła na Instagramie, poinformowała, że powoli wraca do Polski.

„Pora wracać” – napisała

Obserwatorzy Agi zachwycili się nie tylko okolicznościami natury, w których przebywała dziennikarka, ale również widokiem samej Agnieszki.

„Przepiękna cudowna”

„Aż miło popatrzeć”

„Pięknie, miło i przyjemnie..”

Trzeba przyznać, że Agnieszka nieczęsto pokazuje się obserwatorom w strojach kąpielowych, dlatego widok Woźniak-Starak w pięknym bikini to spora nowość dla fanów dziennikarki. Warto dodać, że figura 43-latki robi wrażenie.

źródło: Instagram Agnieszki Woźniak-Starak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej