Połącz się z nami

Woźniak-Starak wspomniała o swoim mężu podczas audycji w radiu! Wzruszające słowa!

Agnieszka Woźniak-Starak

Z życia gwiazd

Woźniak-Starak wspomniała o swoim mężu podczas audycji w radiu! Wzruszające słowa!

Agnieszka Woźniak-Starak wspomniała o swoim mężu podczas jej autorskiej audycji emitowanej w radiu Newonce. Wszystko miało miejsce podczas rozmowy z Magdaleną Boczarską.

Agnieszka Woźniak-Starak po śmierci męża zniknęła z mediów na długi czas. Warto zaznaczyć, że do tej pory nie powróciła do telewizji, jednak w radiu Newonce prowadzi swoją autorską audycję o nazwie „Life Balance”.

Agnieszka Woźniak-Starak wspomniała na audycji swojego męża

Prezenterka nie kryje swoich uczuć do męża i wielokrotnie to udowodniła. Ostatnio pojawiły się nawet plotki, że Agnieszka planuje wrócić do swojego panieńskiego nazwiska. Oczywiście okazało się to nieprawdą. Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Agnieszka Woźniak-Starak zaprosiła do drugiego odcinka swojego programu Magdalenę Boczarską. Rozmowa rozpoczęła się od analizy aktualnej sytuacji w kraju związanej z pandemią, środkami ostrożności oraz odpowiednim zachowaniem w tym trudnym dla wszystkich okresie. Następnie poruszono temat związany ze współpracą Boczarskiej z mężem Agnieszki. Pracowali oni razem przy produkcji filmu „Sztuka kochania”, której producentem był właśnie Piotr Woźniak-Starak. Agnieszka podczas rozmowy wyznała:

Wierzę w to, że spotkaliśmy się z Piotrem też po to, żeby ten film powstał. Głęboko wierzę, że też po to.”

Kobiety wspominały również czas castingów do głównej roli w filmie. Co ciekawe odbywał się on w Konstancinie w domu Staraków. Cała rozmowa była owiana sentymentem, mnóstwem wspomnień oraz wzruszeń.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry