Agnieszka z „Kanapowczynie”: [wiek, waga, partner, Instagram]

12 września 2023
Przez: : M.J

Agnieszka jest jedną z uczestniczek, którą widzowie poznają w damskiej odsłonie dotychczasowego reality-show Kanapowcy, który w nowej edycji oglądać będzie można pod nazwą Kanapowczynie. Kim jest Agnieszka, ile ma lat i dlaczego zgłosiła się do programu?

Agnieszka z „Kanapowczynie”: wiek, waga

Uczestniczka pierwszej damskiej odsłony programu „Kanapowcy” ma 32 lata i pochodzi z Bytomia. Z informacji, które pojawiły się na oficjalnym profilu programu stacji TTV, dowiadujemy się, że waży 96,7 kg przy 169 cm wzrostu. Agnieszki BMI wynosi 34.

Na co dzień Agnieszka jest właścicielką salonu fryzjerskiego. Jest duszą towarzystwa. Kocha imprezy i nie ukrywa, że to nie w jej stylu wylewać za kołnierz. Lubi być widoczna, co zdecydowanie widać po jej stylu.

Uwielbia wszystko, co się świeci, a jej ulubiony styl to ten na bogato i glamour.

Agnieszka z „Kanapowczynie”: partner

32-latka jest szczęśliwą żoną Michała. Nie ukrywa, że wraz z mężem od dawna marzą o dziecku i powiększeniu swojej rodziny.

Agnieszka: „Kanapowczynie”

W piątym sezonie programu po raz pierwszy zobaczymy zmagania nie mężczyzn a kobiet. Pięć odważnych uczestniczek ze Śląska pod okiem trenera Krzysztofa Ferenca stoczy ostrą walkę z niezdrowymi przyzwyczajeniami i spróbuje stracić zbędne kilogramy.

Poza Agnieszką w programie Kanapowczynie widzowie poznają także inne uczestniczki. Dziewczyny zgłosiły się do programu z nadzieją, że nie tylko zmienią wagę, a także swój dotychczasowy styl życia.

Wśród uczestniczek są również 23-letnia Karolina, 33-letnia Daria, 23-letnia Julia oraz 40-letnia Agata. Chociaż każda z nich jest inna, panie łączy jedno – chcą zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia, które sprawiły, że zmagają się z nadprogramowymi kilogramami.

Odcinki programu Kanapowczynie od 12 września na antenie TTV w każdy wtorek o godzinie 22:00.

Agnieszka z „Kanapowczynie”: Instagram

Aga prowadzi swój profil w mediach społecznościowych pod nazwą #agnieszka_kanapowczynie_ttv. Chętnie publikuje tam zdjęcia i ma stały kontakt ze swoimi obserwatorami.

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej