Połącz się z nami

Agustin Egurrola: [wiek, kariera, programy, żona, dziecko, Instagram]

Opisy gwiazd

Agustin Egurrola: [wiek, kariera, programy, żona, dziecko, Instagram]

Agustin Egurrola to niewątpliwie jeden z najbardziej znanych choreografów tanecznych w Polsce. Dużą popularność przyniosły mu występy w roli jurora w programach telewizyjnych. Jeśli jesteście ciekawi, co jeszcze wiadomo o jego karierze, a także życiu prywatnym, koniecznie zapoznajcie się z treścią artykułu zamieszczonego poniżej!

Agustin Egurrola: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Egurrola urodził się 8 września 1968 roku. W związku z tym, na chwilę obecną ma 52 lata. Co ciekawe, do piątego roku życia razem z rodzicami mieszkał na Kubie. Wiadomo, że jego ojciec jest Kubańczykiem, natomiast matka pochodzi z Polski, a jest tłumaczką języka hiszpańskiego. On sam ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i na chwile obecną jest jednym z najbardziej znanych tancerzy i choreografów w kraju.

Agustin Egurrola: kariera

Okazuje się, że swoją profesjonalną przygodę z tańcem zaczął dopiero, kiedy miał 19 lat. Miał przyjemność uczyć się od najlepszych specjalistów w Polsce, ale także zagranicą. Jest wielokrotnym mistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich. Oprócz tego, ma uprawnienia do sędziowania turniejów tańca towarzyskiego i nowoczesnego. Jest założycielem grupy Volt oraz sieci szkół Egurrola Dance Studio, która uznawana jest za jedną z najlepszych w Polsce. Podczas kariery miał przyjemność współpracować z największymi gwiazdami estrady.

Agustin Egurrola: programy

Egurrola był odpowiedzialny za oprawy taneczne wielu edycji ,,Tańca z gwiazdami’’, ,,Jaka to melodia?’’, ,,The Voice of Poland’’ oraz gali Miss Polski. Oprócz tego, przez wiele lat zasiada w jury programu ,,Mam Talent’’, a w przeszłości także ,,You Can Dance – Po prostu tańcz’’. Niedawno na jaw wyszło, że będzie także jednym z sędziów w ,,Dance Dance Dance’’.

Agustin Egurrola: żona

Choreograf przez wiele lat był związany z tancerką Niną Tyrką, znaną między innymi z programu ,,Taniec z gwiazdami’’. W 2008 roku, na świat przyszła ich córka Carmen. Niestety, ich relacja nie przetrwała próby czasu. W 2020 roku publicznie wyjawił, że wziął ślub z Dianą.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Post udostępniony przez Agustola (@agustinegurrola)

Agustin Egurrola: Instagram

Mężzyzna prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @agustinegurrola. Na chwilę obecną, jego aktywność śledzi tam ponad 82 tysiące użytkowników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez rrola (@agustinegurrola)

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry