Połącz się z nami

Agustin Egurrola został okrzyknięty najsurowszym jurorem DDD. Ma sobie coś do zarzucenia?

Agustin Egurrola jurorem w DDD

Rozrywka

Agustin Egurrola został okrzyknięty najsurowszym jurorem DDD. Ma sobie coś do zarzucenia?

Agustin Egurrola to jeden z nowych jurorów programu tanecznego DDD, gdzie zasiada u boku Joanny Jędrzejczyk i Idy Nowakowskiej. Agustin od samego początku nie zamierza owijać w przysłowiową bawełnę i otwarcie mówi o tym, co myśli na temat występów tancerzy, co niejednokrotnie spotkało się z krytyką jego osoby. Zobaczcie, co ma do powiedzenia na ten temat.

Agustin Egurrola – kariera zawodowa

Agustin Egurrola to jeden z najpopularniejszych tancerzy i choreografów w naszym kraju. Na swoim koncie ma nie tylko sędziowanie prestiżowych zawodów tanecznych ale również udział w programach rozrywkowych. Widzowie mogą kojarzyć go z takich produkcji jak You Can Dance – Po prostu tańcz czy Mam talent!.

Od trzeciej edycji zajmuje fotel jurora w programie tanecznym Dance Dance Dance.

Agustin jurorem w programie Dance Dance Dance

Agustin Egurrola dzięki swojej ogromnej wiedzy dotyczącej tańca otrzymał możliwość wejścia w rolę kolejnego jurora w programie DDD emitowanym na kanale Telewizji Polskiej. Choć jak wiadomo Agustin od zawsze był surowym jurorem w nowym formacie już na wstępie pokazał przysłowiowe „pazury”.

Informowaliśmy Was między innymi o ostrej ocenie Roksany Węgiel. Innym razem, gdy postanowił ocenić siebie jako jurora.

Przez surowe oceny Agustin padł ofiarą wielu negatywnych komentarzy. Widzowie zarzucają mu zbytnie krytykowanie uczestników, którzy nie są profesjonalnymi tancerzami i zbyt poważne podejście do tematu.

Egurrola ocenił siebie jako jurora

Agustin Egurrola raz jeszcze postanowił ocenić siebie jako jurora. W rozmowie z Party przyznał, że jest jurorem merytorycznym, czyli takim, jakim oczekują od niego widzowie. Nie zamierza zmieniać swojego zachowania:

„Jestem jurorem merytorycznym i będę nim do końca programu. Telewidzowie i fani oczekują profesjonalnej oceny tego, co jest naprawdę dobre, a co nie. Chcą skonfrontować swoje opinie z tym, co sądzą jurorzy”

Jak myślicie, Agustin faktycznie nie zwolni z surowymi ocenami?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry