Aktor z Kevina po 30 latach – zobacz jak wygląda dziś! [FOTO]

11 grudnia 2020
Przez: : obcas

Aktor z Kevina po 30 latach – zobacz jak dziś wygląda jedna z barwniejszych postaci kultowego filmu świątecznego! “Kevin sam w domu” to istna tradycja w polskich domach na święta. Choć wszyscy film znają niemal na pamięć, każdego roku i tak plasuje się on w czołówce oglądalności w skali roku. Skąd się wziął fenomen Kevia? Jak po aż 30 latach od premiery wyglądają aktorzy amerykańskiej produkcji? Dziś prezentujemy sylwetkę Buzza McCallistera – chłopaka, w którego rolę wcielił się Devin Ratray.

Aktor z Kevina po 30 latach od premiery filmu – zobacz jak wygląda dziś! Przed Państwem Buzz McCallister

“Kevin sam w domu” to produkcja, którą pokochały miliony Polaków. Film niemal każdego roku puszczany jest w polskiej telewizji w Wigilię i dla wielu stał się jedną ze świątecznych tradycji. Równie popularna jest druga część hitu – “Kevin sam w Nowym Jorku”.

Także w nadchodzącą Wigilię Kevin zagości w polskich domach. Emisję będzie można oglądać na antenach Polsatu. Ta wiadomość niebywale ucieszyła i uspokoiła osoby, które obawiały się, że tym razem kultowego filmu może zabraknąć.

Jak natomiast wyglądają aktorzy 30 lat po premierze wielkiego hitu? Dziś zaprezentujemy metamorfozę Buzza McCallistera, a więc dość osobliwą, krnąbrną i barwną postać z Kevina. Najpierw przypomnijmy, jak aktor wyglądał w filmie:

aktor z kevina

ZOBACZ TAKŻE: SZALENIEC W BMW URZĄDZIŁ SOBIE RAJDY NA DRODZE PUBLICZNEJ! 200 KM/H NA OGRANICZENIU DO 80 KM/H! TO MUSIAŁO SIĘ TAK SKOŃCZYĆ [WIDEO]

Devin Ratray po 30 latach – tak wygląda popularny aktor z Kevina w dniu dzisiejszym!

Buzz grany przez Devina Ratraya to niebywale barwna postać. To on był właścicielem ogromnego pająka oraz strzelby, za pomocą których Kevin walczył z bandytami. Jednakże należy dodać, że Buzz nie pałał sympatią do młodszego z rodu, często dając mu tak zwany “wycisk”.

W momencie odrywania roli Buzza McCallistera, Devin Ratray miał 13 lat. Jak wygląd dziś? To można zobaczyć w jego mediach społecznościowych – a konkretniej na Instagramie:

aktor z kevina

źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej