Połącz się z nami

Aktorka z „Przyjaciółek” ma koronawirusa! Przerwano zdjęcia do serialu!

aktorka z przyjaciołek

News

Aktorka z „Przyjaciółek” ma koronawirusa! Przerwano zdjęcia do serialu!

Jak się okazuje, doniesienia o tym, że jedna z głównych gwiazd zakażona została wirusem SARS-CoV-2, były prawdziwe, a informację gorzko podsumował sam reżyser serialu. Aktorka z „Przyjaciółek” ma koronawirusa.

Grzegorz Kuczeriszka reżyser serialu „Przyjaciółki” udzielił wywiadu, w którym potwierdził sensacyjnie doniesienia o chorobie jednej z gwiazd ulubionej produkcji stacji Polsat. Mężczyzna nie przebierał w słowach!

Serial „Przyjaciółki” od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji Polsat. Produkcja opowiadająca o losach czterech kobiet, które po latach odnowiły kontakt, przyciąga przed ekrany tysiące widzów.

Sytuacja spowodowana szalejącym koronawirusem, która od kilku miesięcy panuje na całym świecie, w tym także i w Polsce, sprawiła, że na wiele tygodni przerwano nagrywanie programów, seriali czy filmów. Gdy po pewnym czasie polski Rząd zaczął ograniczać liczne restrykcje, aktorzy i ekipy częściowo powróciły do pracy, ale z narzuconymi wytycznymi.

Aktorka z „Przyjaciółek” ma koronawirusa!

Jak się niedawno okazało, jedna z głównych aktorek grających w serialu „Przyjaciółki”, zakażona została koronawirsem. Chociaż dotychczas informacje te były jedynie spekulacjami, doniesienia te potwierdził sam reżyser serialu. Grzegorz Kuczeriszka w gorzkich słowach wyraził się o całej sytuacji, zarzucając aktorom, że nie zawsze przestrzegali reguł bezpieczeństwa i często zapominali, że wciąż panuje pandemia.

„Na razie wszyscy jesteśmy przerażeni. Wciąż panuje pandemia, a mam wrażenie, że ludzie o tym zapominają… – cytuje słowa oburzonego reżysera Rzeczpospolita. Wszyscy podpisaliśmy zobowiązanie, że w trakcie zdjęć nie przyjdziemy do pracy z objawami choroby i zachowamy szczególną ostrożność. Że nie będziemy w tym czasie uczestniczyć w dużych zgromadzeniach, chodzić na imprezy czy na siłownię. Pracujemy w maskach, dezynfekujemy ręce, przestrzegamy wszelkich zasad. Niestety, obserwuję, że aktorzy, którzy przecież nie mogą występować przed kamerą w maseczkach, często żyją dość swobodnie, nie zachowując reguł bezpieczeństwa” – powiedział „Rzeczypospolitej” reżyser

Chociaż zdjęcia do serialu „Przyjaciółki” wznowione zostały zaledwie kilka tygodni temu, sytuacja, która ma obecnie miejsce, sprawiła, że praca na planie dla bezpieczeństwa wszystkich osób ponownie została przerwana. Jak się bowiem okazuje, należy przebadać aż kilkadziesiąt osób związanych z produkcją serialu.

„Na razie plan zawieszono do końca tygodnia. Wszyscy, którzy pracują w „Przyjaciółkach”, muszą się teraz przebadać na obecność koronawirusa. W czwartek powinniśmy już wiedzieć, czy ktoś zaraził się od naszej gwiazdy, kiedy i w jakim składzie ewentualnie będziemy mogli wrócić na plan” – podaje Fakt”

View this post on Instagram

Dziękujemy ❤ 😉

A post shared by Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat) on

Dotychczas nie potwierdzono, która z gwiazd serialu „Przyjaciółki” ma koronawirusa. Same aktorki nie chcą komentować tej sprawy.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry