Albert Pędziwiatr: [wiek, Love Island, partnerka, Instagram]

5 września 2023
Przez: : M.S.

Albert Pędziwiatr to nowy uczestnik 8. edycji programu randkowego Love Island. Wyspa Miłości, który wraz z pozostałymi mieszkańcami hiszpańskiej willi będzie szukał swojej drugiej połówki. Co wiemy na temat tego przystojnego Islandera?

Albert Pędziwiatr: wiek

Albert to nowy uczestnik programu Love Island, którego widzowie będą mieli okazję poznać w kolejnym sezonie reality-show. Śledząc profil Alberta na Instagramie można dowiedzieć się, że mieszka on w Ożarowie Mazowieckim i z zawodu jest barberem i zajmuje się męskimi fryzurami. Nowy uczestnik Love Island prowadzi swoją własną działalność, a jego “prace” można podziwiać na osobnym profilu jego firmy. Z social mediów możemy dowiedzieć się także, że Albert został barberem roku 2020 Mazowsza.

Albert Pędziwiatr: Love Island 8

Albert jest jednym z uczestników 8. edycji programu Love Island. Wyspa Miłości. Do programu zgłosił się po przygodę, a także po to, żeby odnaleźć swoją drugą połówkę. Do willi wszedł w drugim dniu i dołączył wówczas do mieszkańców hiszpańskiej willi.

ZOBACZ TAKŻE: Co wiemy o Karolinie z Love Island 8?

Nowy sezon Love Island wystartował 4 września. Premierowe odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godzinie 21.00 na antenie TV4.

Albert Pędziwiatr: partnerka

Albert podobnie jak inni uczestnicy zgłaszając się do programu Love Island, był singlem. Czy w programie pozna miłość?

Albert Pędziwiatr: Instagram

Albert prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @albert_pedziwiatr i aktualnie obserwuje go już kilka tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej