Aleksandra Balawender: [wiek, Instagram, Big Brother]

30 września 2019
Przez: : KS

Aleksandra Balawender to najmłodsza z uczestników programu Big Brother. Mimo to, całkiem dobrze odnajduje się w towarzystwie starszych domowników Wielkiego Brata. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tej dziewczynie – to artykuł dla Was!

Aleksandra Balawender: wiek

Ola ma dopiero 20 lat i pochodzi z Rzeszowa. Na co dzień jest studentką psychologii na jednej z krakowskich uczelni. Co ciekawe, wszystko po to, aby w przyszłości pracować jako seksuolog. Bardzo wierzy w to, że seks przestanie być w końcu tematem tabu, a swoją pracą chce zmieniać nastawienie ludzi. Kiedy nie jest na uczelni, dorabia sobie jako baristka. Podkreśla, że została wychowana w bardzo religijnej rodzinie. Natomiast w wolnym czasie uwielbia jeździć na rolkach. Jej pasją jest śpiewanie.

Aleksandra Balawender: Big Brother

Mimo tego, że dom Wielkiego Brata zamieszkują starsze od niej osoby, nie odróżnia się od reszty i dobrze odnajduje się w takim gronie. Dogaduje się prawie ze wszystkimi uczestnikami. Jednakże, najbardziej zaprzyjaźniła się z Malwiną, która niestety musiała opuścić program.

Ola Big Brother

Dziewczyna podkreśla, że jeśli jest czegoś pewna to dzielnie broni swoich racji. Oprócz tego, według niej jedną z największych wartości w życiu jest szczerość. W dzisiejszych czasach, coraz rzadziej można się z nią spotkać. W programie zwierzyła się także, że ma za sobą nieudany związek ze swoją przyjaciółką, który bardzo silnie odcisnął na niej piętno.

Aleksandra Balawender: Instagram

Najmłodsza uczestniczka programu Big Brother prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @ola_balawender. Na chwilę obecną jej aktywność obserwują aż 4 tysiące użytkowników tego serwisu. Znajdziemy tam naprawdę dużo zdjęć zarówno z życia codziennego, jak i profesjonalnych sesji zdjęciowych. Myślicie, że Ola ma szansę wygrać program Big Brother?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz