Aleksandra Domańska: [wiek, filmy, Instagram]

1 października 2019
Przez: : KS

Aleksandra Domańska to aktorka, która obecnie jest jedną z najbardziej popularnych kobiet w swojej branży. Jednakże, przy tak dużej popularności nie traci zdrowego rozsądku i nadal się rozwija. Koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat!

Aleksandra Domańska: wiek

Aleksandra na świat przyszła 30 maja 1989 roku. Pochodzi z Garwolina, gdzie także dorastała i chodziła do szkoły. Kiedy uświadomiła sobie, że jej pasją jest aktorstwo na studia przeniosła się do Warszawy. Jest absolwentką Akademii Teatralnej.

Aleksandra Domańska: filmy i programy

Jako aktorka zadebiutowała w 2009 roku. Świetnie odnajduje się zarówno w produkcjach filmowych, jak i na deskach teatru. Na swoim koncie ma dużo ról zarówno w serialach, jak i filmach, które cieszyły się dużym sukcesem. Między innymi telewidzowie mogli oglądać ją w ,,Na noże”, ,,O mnie się nie martw oraz ,,W rytmie serca. Oprócz tego, zagrała w ,,Pod Mocnym Aniołem”, ,,Podatek od miłości”, a także ,,(Nie)znajomi.

Aleksandra Domańska: Ameryka Express

Aktorka wzięła udział w programie ,,Ameryka Express. Co ciekawe, o towarzystwo w tej niezapomnianej przygodzie poprosiła swojego brata Dawida. Para poradziła sobie świetnie. Mianowicie, udało im się wygrać całą edycję.

Aleksandra Domańska: dziecko

Aktorka w październiku 2021 roku po raz pierwszy została mamą. Domańska nie chwali się zbytnio swoim życiem prywatnym i na próżno szukać w sieci zdjęć z jej partnerem życiowym.

Zobacz także: Aleksandra Domańska urodziła!

Aleksandra Domańska: Instagram

Kobieta bardzo aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Zainteresowani bez problemu wyszukają je pod nazwą @domanska_naprawde. Jej aktywność śledzi ponad 90 tysięcy użytkowników. Aktorka porusza tam wiele ważnych tematów. Między innymi dotyczą one kobiet, ich praw, a także samoakceptacji. Ponadto, uświadamia innym, że nikt nie jest doskonały. Należy do grona gwiazd, które nie mają problemu z pokazywaniem się bez makijażu.

Źródło: Instagram Aleksandry Domańskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz