Aleksandra Grysz: [wiek, mąż, kariera, Pytanie na Śniadanie, Instagram]

29 listopada 2022
Przez: : M.J

Aleksandra Grysz to dziennikarka od lat związana z Telewizją Polską. Sprawdźmy kim jest, jak wygląda jej życie zawodowe i prywatne. Jeśli jesteście ciekawi większej ilości informacji na temat prezenterki zachęcamy do przeczytania poniższego artykułu.

Aleksandra Grysz: wiek

Aleksandra urodziła się w 1996 roku, co oznacza, że obecnie ma 26 lat. Pochodzi z Iławy. Jest absolwentką zarządzania ze specjalnością marketing w Szkole Głównej Handlowej. To jednak nie wszystko. Dodatkowo studiowała logistykę i administrowanie w mediach na Uniwersytecie Warszawskim. Co ciekawsze, swoich sił próbowała również w konkursach piękności. W 2018 roku została Miss Earth.

Grysz Aleksandra
Dziennikarka Telewizji Polskiej

Aleksandra Grysz: mąż

Dziennikarka nie wyszła jeszcze za mąż. Oficjalnie nie wiadomo również, czy serce prezenterki jest zajęte.

Aleksandra Grysz: kariera

Ola od kilku lat związana jest z Telewizją Polską. Swoją przygodę przed kamerami rozpoczęła w 2019 roku w TVP3 Olsztyn. Następnie oglądać mogliśmy ją w programie śniadaniowym Pytanie na Śniadanie. Najpierw w roli prowadzącej Czerwony Dywan, następnie jako współprowadzącą śniadaniówkę u boku Tomasza Kammela.

Aleksandra Grysz: Pytanie na Śniadanie

Choć Aleksandra miała już styczność ze śniadaniówką Telewizji Polskiej, gdzie pełniła już różne role, w jednym z listopadowych odcinków zaskoczyła widzów zasiadając na kanapie w nowej parze. W roli gospodarzy programu Oli towarzyszył Tomasz Tylicki. Para pełniła zastępstwo bowiem inni prowadzący wyjechali do Zakopanego, by zrealizować świąteczny spot.

ZOBACZ TAKŻE: Pytanie na Śniadanie: Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zostaną rozdzieleni? TVP nie pozostawia złudzeń

Aleksandra: Instagram

Aleksandrę znajdziecie na portalu Instagram pod nazwą @aleksandragrysz. Jej profil śledzi ponad 12 tysięcy obserwatorów.

Źródło: Instagram Aleksandry Grysz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej